Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Itzulia Basque Country 2019 (2.UWT)
(Vuelta Ciclista al Pais Vasco)
Basque Country  /  8 April - 13 April

Edition: 59 (784.3 Km)
Winner: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion

2018    


Videos (2)
Winners of the Race
1 Fans




Last Winners







Stage 2 > Zumarraga - Gorraiz
9 April / 149.50 kilometer / Start: 13:45 / Finish: 17:30
Stage results
1. ALAPHILIPPE Julian DQT 03:29:37
2. LAMBRECHT Bjorg LTS 03:29:38
3. KWIATKOWSKI Michal SKY 03:29:38
4. FRAILE MATARRANZ Omar AST 03:29:38
5. MADOUAS Valentin GFC 03:29:38
6. SCHACHMANN Maximilian BOH 03:29:38
7. KONRAD Patrick BOH 03:29:38
8. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion AST 03:29:38
9. POGACAR Tadej UAD 03:29:38
10. SERRY Pieter DQT 03:29:38
11. MAS NICOLAU Enric DQT 03:29:38
12. FUGLSANG Jakob AST 03:29:38
13. TEUNS Dylan TBM 03:29:38
14. HONORÉ Mikkel DQT 03:29:38
15. MARTIN Daniel UAD 03:29:38
16. BUCHMANN Emanuel BOH 03:29:38
17. GAUDU David GFC 03:29:38
18. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe EF1 03:29:38
19. LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 03:29:46
20. NIEVE ITURALDE Mikel MTS 03:29:46
21. BENNETT George TJV 03:29:46
22. LANDA MEANA Mikel MOV 03:29:46
23. THOMAS Geraint SKY 03:29:46
24. STETINA Peter TFS 03:29:46
25. OOMEN Sam SUN 03:29:46
26. HENAO MONTOYA Sergio UAD 03:29:46
27. BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto MOV 03:29:46
28. CARTHY Hugh EF1 03:29:46
29. VERONA QUINTANILLA Carlos MOV 03:29:46
30. CRADDOCK Lawson EF1 03:29:46
31. ULISSI Diego UAD 03:29:46
32. HIRSCHI Marc SUN 03:29:46
33. CLARKE Simon EF1 03:29:46
34. GENIEZ Alexandre ALM 03:29:46
35. BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello AST 03:29:46
36. ANACONA Winner Anrew MOV 03:29:46
37. DE MARCHI Alessandro CPT 03:29:46
38. PEREZ Anthony COF 03:29:46
39. QUINTERO NORENA Carlos Julian MZN 03:29:53
40. ARANBURU DEBA Alex CJR 03:29:55
41. CRAS Steff TKA 03:29:57
42. DE LA PARTE GONZALEZ Victor CPT 03:30:00
43. BROWN Nathan EF1 03:30:00
44. BEVIN Patrick CPT 03:30:00
45. ROJAS GIL Jose Joaquin MOV 03:30:00
46. GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel TDD 03:30:00
47. FERNANDEZ ANDUJAR Rubén MOV 03:30:00
48. HINDLEY Jai SUN 03:30:00
49. CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan SKY 03:30:42
50. MCCARTHY Jay BOH 03:30:47
51. YATES Adam MTS 03:30:49
52. MOLARD Rudy GFC 03:30:52
53. VANENDERT Jelle LTS 03:30:52
54. STRAKHOV Dmitrii TKA 03:31:01
55. CONCI Nicola TFS 03:31:01
56. ROSA Diego SKY 03:31:03
57. BARCELÓ ARAGÓN Fernando EUS 03:31:05
58. RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar EUS 03:31:05
59. DE LA CRUZ MELGAREJO David SKY 03:31:08
60. SANCHEZ GIL Luis Leon AST 03:31:08
61. IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka AST 03:31:08
62. ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin COF 03:31:08
63. GUERREIRO Ruben TKA 03:31:16
64. REYES ORTEGA Aldemar MZN 03:31:20
65. WYSS Danilo TDD 03:31:26
66. PARET-PEINTRE Aurélien ALM 03:31:26
67. LINDEMAN Bertjan TJV 03:31:30
68. BOLE Grega TBM 03:31:30
69. PEDRERO LOPEZ Antonio MOV 03:31:34
70. VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas TJV 03:31:34
71. MONFORT Maxime LTS 03:31:34
72. KOCH Jonas CPT 03:32:03
73. VAKOC Petr DQT 03:32:06
74. MARCZYNSKI Tomasz LTS 03:32:12
75. HAMILTON Lucas MTS 03:32:20
76. VINCENT Leo GFC 03:32:22
77. GRMAY Tsgabu Gebremaryam MTS 03:32:46
78. LUTSENKO Alexey AST 03:33:31
79. SCHULTZ Nicholas MTS 03:37:09
80. JANSE VAN RENSBURG Jacques TDD 03:37:52
81. BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUS 03:37:52
82. CAVAGNA Rémi DQT 03:37:52
83. POLJANSKI Pawel BOH 03:37:52
84. HOWSON Damien MTS 03:37:52
85. ROCHE Nicholas SUN 03:37:52
86. SEIGLE Romain GFC 03:38:35
87. DENNIS Rohan TBM 03:42:30
88. HANSEN Adam LTS 03:42:30
89. SESSLER Nicolas BBH 03:42:30
90. GONZALEZ ARRIBAS David CJR 03:42:30
91. SMIT Willie TKA 03:42:30
92. HAMILTON Chris SUN 03:42:30
93. SUTHERLAND Rory UAD 03:42:30
94. STORK Florian SUN 03:42:30
95. KING Benjamin TDD 03:42:30
96. SLAGTER Tom Jelte TDD 03:42:30
97. CHEREL Mickaël ALM 03:42:30
98. WARBASSE Larry ALM 03:42:30
99. DLAMINI Nicholas TDD 03:42:30
100. VAN DER SANDE Tosh LTS 03:42:30
101. ARMIRAIL Bruno GFC 03:42:30
102. CHETOUT Loďc COF 03:42:30
103. IRISARRI RINCON Jon CJR 03:42:30
104. SÁENZ Nicolás MZN 03:42:30
105. GOLAS Michal SKY 03:42:30
106. BENNETT Sean EF1 03:42:30
107. WILLIAMS Stephen TBM 03:42:30
108. AMEZQUETA MORENO Julen CJR 03:42:30
109. ANTUNES Manuel Amaro CPT 03:42:30
110. RAVASI Edward UAD 03:42:30
111. SANZ UNZUE Enrique EUS 03:42:30
112. ELISSONDE Kenny SKY 03:42:30
113. MATE MARDONES Luis Angel COF 03:42:30
114. RODRÍGUEZ MARTIN Cristian CJR 03:42:30
115. EDET Nicolas COF 03:42:30
116. POWLESS Neilson TJV 03:42:30
117. HERRADA LOPEZ Jesús COF 03:42:30
118. ABERASTURI IZAGA Jon CJR 03:42:30
119. NAVARRO GARCIA Daniel TKA 03:42:30
120. PAUWELS Serge CPT 03:42:30
121. IRIZAR ARANBURU Markel TFS 03:42:30
122. CHEVRIER Clement ALM 03:42:30
123. GARCIA SOSA Jhojan Orlando MZN 03:42:30
124. VILELA Ricardo BBH 03:42:30
125. SUAZA ARANGO Bernardo MZN 03:42:30
126. BOL Jetse BBH 03:42:30
127. BATTAGLIN Enrico TKA 03:42:30
128. DUPONT Hubert ALM 03:42:30
129. ALBASINI Michael MTS 03:42:30
130. DEVENYNS Dries DQT 03:42:30
131. FRANK Mathias ALM 03:42:30
132. FELLINE Fabio TFS 03:42:30
133. GONCALVES Jose TKA 03:42:30
134. KUSS Sepp TJV 03:42:30
135. ZOIDL Riccardo CPT 03:42:30
136. HANSEN Jesper COF 03:42:30
137. STORER Michael SUN 03:42:30
138. BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS 03:42:30
139. ARMEE Sander LTS 03:42:30
140. ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS 03:42:30
141. BERNARD Julien TFS 03:42:30
142. MARTIN Tony TJV 03:42:30
143. PIBERNIK Luka TBM 03:42:30
144. OLIVIER Daan TJV 03:42:30
145. MORI Manuele UAD 03:42:30
146. HOWES Alex EF1 03:42:30
147. SKUJINS Toms TFS 03:42:30
148. BENEDETTI Cesare BOH 03:42:41
149. MOLLEMA Bauke TFS 03:42:44
150. RUBIO HERNANDEZ Diego BBH 03:44:01
151. MADRAZO Ángel BBH 03:44:01
152. SAMITIER SAMITIER Sergio EUS 03:44:01
153. NEVES FERNANDES José BBH 03:44:01
154. EZQUERRA MUELA Jesús BBH 03:44:01
155. WANG Mei Yin TBM 03:44:01
156. JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander MZN 03:44:01
157. SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo MZN 03:44:01
158. CUMMINGS Stephen TDD 03:44:01
159. MÜHLBERGER Gregor BOH 03:44:01

2 Abandoned
14. PADUN Mark TBM DNS
145. ROUX Anthony GFC DNS








--- advertisement ---