Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2021
(2.Pro)
Spain / 3 Abuztua - 7 Abuztua
Edition: 43 (804.0 Km)
Winner:
LANDA MEANA Mikel
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Mikel Landa Meana
EUS
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Roa – Aranda de Duero
-
Roa – Aranda de Duero
6 Abuztua
/ 149.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:20:28
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Laisterketako Liderra
:
15:05:06
BARDET Romain
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
03:20:28
2.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
03:20:28
3.
ALBANESE Vincenzo
KTX
03:20:28
4.
TRENTIN Matteo
UAD
03:20:28
5.
MEEUS Jordi
BOH
03:20:28
6.
SARREAU Marc
ACT
03:20:28
7.
MODOLO Sacha
AFC
03:20:28
8.
SERRANO Gonzalo
MOV
03:20:28
9.
EINHORN Itamar
ISN
03:20:28
10.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
03:20:28
11.
DAINESE Alberto
DSM
03:20:28
12.
GALVÁN FERNÁNDEZ Francisco Kiko
EKP
03:20:28
13.
JACOBS Johan
MOV
03:20:28
14.
PETIT Adrien
TDE
03:20:28
15.
BOUDAT Thomas
ARK
03:20:28
16.
KEUKELEIRE Jens
EFN
03:20:28
17.
PLANCKAERT Edward
AFC
03:20:28
18.
CANAL BLANCO Carlos
BBH
03:20:28
19.
ALONSO FLORES Mikel
EUS
03:20:28
20.
JAIME FERNANDEZ Alex
EKP
03:20:28
3
Erretiratzeak
17.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
DNS
151.
CABOT Jeremy
TDE
DNF
201.
GAVAZZI Francesco
KTX
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika