Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grote Prijs Marcel Kint
2021
(1.1)
Belgium / 20 Abuztua
(196.3 Km)
Winner:
HODEG CHAGUI Álvaro José
2019
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Álvaro José Hodeg Chagui
COL
Tweets by @GpKint
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE LIE Arnaud
2021
HODEG CHAGUI Álvaro José
2019
COQUARD Bryan
2018
BOUHANNI Nacer
2017
RICKAERT Jonas
2016
VAN SCHIP Jan Willem
Kortrijk
-
Zwevegem
20 Abuztua
/ 196.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:23:39
HODEG CHAGUI Álvaro José
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
04:23:39
2.
MERLIER Tim
AFC
00:00:00
3.
VAN POPPEL Danny
IWG
00:00:00
4.
WELTEN Bram
ARK
00:00:00
5.
REYNDERS Jens
SVB
00:00:00
6.
MOZZATO Luca
BBK
00:00:00
7.
HESTERS Jules
BRT
00:00:00
8.
WARLOP Jordi
SVB
00:00:00
9.
ARCHBOLD Shane
DQT
00:00:03
10.
MAYRHOFER Marius
DSU
00:00:05
11.
BROEX Victor
MET
00:00:05
12.
FLYNN Sean
SEG
00:00:05
13.
TILLER Rasmus Fossum
UXT
00:00:05
14.
CHRISTENSEN Ryan
DHB
00:00:05
15.
VAN DER KOOIJ Bas
VWM
00:00:05
16.
VAN ROOY Kenneth
SVB
00:00:05
17.
DE DECKER Alfdan
TIS
00:00:05
18.
APERS Ruben
SVB
00:00:05
19.
KRUL Wessel
SEG
00:00:05
20.
BOUTS Jordy
BRT
00:00:05
16
Erretiratzeak
33.
DE WINTER Ludwig
IWG
DNF
36.
VAN KESSEL Corné
IWG
DNF
72.
GRONDIN Donovan
ARK
DNF
94.
RODENBERG MADSEN Frederik
UXT
DNS
121.
SCHUCH Mike
ABC
DNF
122.
NAT Joost
ABC
DNF
126.
LUIJK Andre
ABC
DNF
142.
WATTS Kiaan
BSC
DNF
162.
NOLAN Sean
EVO
DNF
164.
WALSH Ben
EVO
DNS
165.
MCDUNPHY Conn
EVO
DNF
174.
LOVIDIUS Edvin
LPC
DNF
185.
ROMBOUTS Bram
LCT
DNF
194.
MIJNSBERGEN Thomas
MET
DNF
197.
VAN DALEN Jason
MET
DNF
232.
BOSMAN Gert-Jan
VWM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika