Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Slovenia
2021
(2.Pro)
(Tour de Slovénie)
Slovenia / 9 Ekaina - 13 Ekaina
Edition: 27 (803.7 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Brezice
-
Krsko
11 Ekaina
/ 165.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:50:26
ABERASTURI IZAGA Jon
Laisterketako Liderra
:
10:56:03
POGACAR Tadej
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
03:50:26
2.
MOHORIC Matej
TBV
03:50:26
3.
TRENTIN Matteo
UAD
03:50:26
4.
MERTZ Rémy
BWB
03:50:26
5.
PALLESEN Jeppe Aaskov
TCQ
03:50:26
6.
SHAW James Callum
RWC
03:50:26
7.
MUÑOZ GIRALDO Daniel
ANS
03:50:26
8.
CARBONI Giovanni
BCF
03:50:26
9.
STRAKHOV Dmitrii
GAZ
03:50:26
10.
ROMO Javier
AST
03:50:26
11.
HOELGAARD Markus
UXT
03:50:26
12.
PEYSKENS Dimitri
BWB
03:50:26
13.
STEDMAN Max
DHB
03:50:26
14.
CHIRICO Luca
ANS
03:50:26
15.
SOBRERO Matteo
AST
03:50:26
16.
BROZYNA Piotr
MSP
03:50:26
17.
ZEITS Andrey
BEX
03:50:26
18.
MORENO SANCHEZ Iván
EKP
03:50:26
19.
POGACAR Tadej
UAD
03:50:26
20.
MARTIN GALAN Sergio Roman
CJR
03:50:26
12
Erretiratzeak
62.
ANDERSEN Idar
UXT
DNF
66.
JOHANSEN Julius
UXT
DNF
141.
BARNHILL Zac
LGS
DNF
144.
HRIBAR Jernej
LGS
DNF
145.
PECNIK Teo
LGS
DNF
151.
BELLAN Juraj
DKB
DNF
152.
CULLY Jan Andrej
DKB
DNF
153.
HARING Martin
DKB
DNF
155.
ROVDER Pavol
DKB
DNF
161.
ANDERSEN Kasper
TCQ
DNF
162.
FREDERIKSEN Oliver Wulff
TCQ
DNF
192.
PRIMOZIC Jaka
NSLO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika