Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de l´Avenir
2021
(2.Ncup)
France / 13 Augustus - 22 Augustus
Edition: 57 (1163.0 Km)
Winner:
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
2022
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Tobias Halland Johannessen
NOR
Tweets by @tourdelavenir
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 0 >
Charleville-Mézières
-
Charleville-Mézières
13 Augustus
/ 5.00 kilometer
Etappewinnaar
:
00:05:52
WAERENSKJOLD Søren
Klassementleider
:
00:05:52
WAERENSKJOLD Søren
Soort etappe
:
Individuele Tijdrit
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WAERENSKJOLD Søren
UNOR
00:05:52
2.
PRICE-PEJTERSEN Johan
UDEN
00:05:53
3.
VAN DIJKE Mick
UNED
00:05:56
4.
HOOLE Daan
UNED
00:05:58
5.
KOPECKY Thomas
UCZE
00:05:59
6.
VERNON Ethan
UGBR
00:05:59
7.
HESSMANN Michel
UGER
00:06:00
8.
PLAPP Luke
UAUS
00:06:00
9.
VAN UDEN Casper
UNED
00:06:01
10.
HEALY Ben
UIRL
00:06:01
11.
VAUQUELIN Kevin
UFRA
00:06:02
12.
VAN DEN BERG Marijn
UNED
00:06:03
13.
KLUCKERS Arthur
ULUX
00:06:04
14.
RODRIGUEZ CANO Carlos
UESP
00:06:07
15.
AYUSO PESQUERA Juan
UESP
00:06:07
16.
ÄRM Rait
UEST
00:06:07
17.
PORTER Rudy
UAUS
00:06:09
18.
SKOK Anze
USLO
00:06:09
19.
ROMO Javier
UESP
00:06:09
20.
DE LIE Arnaud
UBEL
00:06:09
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken