Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Bredene Koksijde Classic
2022
(1.Pro)
(Handzame Classic)
Belgium / 18 Maart
(198.0 Km)
Winner:
ACKERMANN Pascal
2021
2011
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Pascal Ackermann
GER
Tweets by @bredenekoksijde
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2022
2021
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ACKERMANN Pascal
2021
MERLIER Tim
2019
ACKERMANN Pascal
2018
HODEG CHAGUI Álvaro José
2017
HALVORSEN Kristoffer
2016
BASKA Erik
2015
MEERSMAN Gianni
2014
MEZGEC Luka
2013
DEHAES Kenny
2012
CHICCHI Francesco
Bredene
-
Koksijde
18 Maart
/ 198.00 kilometer / Start: 12:17 / Finish: 16:30
Etappewinnaar
:
04:29:30
ACKERMANN Pascal
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ACKERMANN Pascal
UAD
04:29:30
2.
HOFSTETTER Hugo
ARK
00:00:00
3.
MERLIER Tim
AFC
00:00:00
4.
WELSFORD Samuel
DSM
00:00:00
5.
THIJSSEN Gerben
IWG
00:00:00
6.
DUPONT Timothy
BWB
00:00:00
7.
WAERENSKJOLD Søren
UXT
00:00:00
8.
MOZZATO Luca
BBK
00:00:00
9.
DE LIE Arnaud
LTS
00:00:00
10.
VAN LERBERGHE Bert
QST
00:00:00
11.
ALLEGAERT Piet
COF
00:00:00
12.
JOYCE Colin
HPM
00:00:00
13.
COTÉ Pier-André
HPM
00:00:00
14.
MANZIN Lorrenzo
TEN
00:00:00
15.
GUDMESTAD Tord
UXT
00:00:00
16.
BARBIER Rudy
ISN
00:00:00
17.
PEÁK Barnabas
IWG
00:00:00
18.
VERNON Ethan
QST
00:00:00
19.
GROß Felix
UAD
00:00:00
20.
MÄRKL Niklas
DSM
00:00:00
33
Uitvallers
2.
DEHAIRS Simon
AFC
DNF
3.
KRIEGER Alexander
AFC
DNF
6.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
AFC
DNF
32.
BRUNEL Alexys
UAD
DNF
34.
FISHER-BLACK Finn
UAD
DNF
47.
KOCH Jonas
BOH
DNF
57.
PUPPIO Antonio
ISN
DNF
64.
LIEPINS Emils
TFS
DNF
66.
BRUSTENGA MASAGUE Marc
TFS
DNF
76.
VAN DER HOORN Taco
IWG
DNF
82.
BOHLI Tom
COF
DNF
84.
CARVALHO André Rodrigues de
COF
DNF
85.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
91.
BOL Cees
DSM
DNF
96.
REINDERINK Pepijn
DSM
DNF
97.
WILKSCH Hannes
DSM
DNF
105.
RIES Michel
ARK
DNF
116.
VAN GESTEL Dries
TEN
DNF
124.
HANSEN Lasse Norman
UXT
DNF
133.
PARISELLA Raphael
BBK
DNF
134.
LECROQ Jérémy
BBK
DNF
136.
MORICE Julien
BBK
DNF
137.
LAGRÉE Adrien
BBK
DNF
157.
TIETEMA Bas
BWB
DNF
162.
CAÑAVERAL VARGAS Jonathan
BCF
DNF
163.
COLNAGHI Luca
BCF
DNF
164.
SANTAROMITA Alessandro
BCF
DNF
167.
ZOCCARATO Samuele
BCF
DNF
174.
CARPENTER Robin
HPM
DNF
182.
CAETHOVEN Kenneth
MCT
DNF
184.
MUSEEUW Stefano
MCT
DNF
192.
MARCHAND Gianni
TIS
DNF
195.
VANOVERSCHELDE Kobe
TIS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken