Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Gent-Wevelgem
2006
(PT)
Belgium / 5 April
Edition: 68 (210.0 Km)
Winner:
HUSHOVD Thor (NOR)
2005
2007
Voorbeschouwing
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Thor Hushovd
NOR
Tweets by @GentWevelgem
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
GIRMAY HAILU Biniam
2021
VAN AERT Wout
2020
PEDERSEN Mads
2019
KRISTOFF Alexander
2018
SAGAN Peter
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
SAGAN Peter
2015
PAOLINI Luca
2014
DEGENKOLB John
2013
SAGAN Peter
Deinze
-
Wevelgem
5 April
/ 210.00 kilometer / Start: 11:30
Etappewinnaar
:
04:57:33
HUSHOVD Thor
(42.967 km/hr)
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUSHOVD Thor
C.A
04:57:33
2.
KOPP David
GST
00:00:00
3.
PETACCHI Alessandro
MRM
00:00:00
4.
POZZATO Filippo
QSI
00:00:00
5.
HINCAPIE George
DSC
00:00:00
6.
CANCELLARA Fabian
CSC
00:00:00
7.
EISEL Bernhard
FDJ
00:00:00
8.
PÜTSEP Erki
A2R
00:00:00
9.
DAVIS Allan
LSW
00:00:00
10.
ARVESEN Kurt-Asle
CSC
00:00:00
11.
HAUSSLER Heinrich
GST
00:00:00
12.
VOGELS Henk
DVL
00:00:00
13.
MARKOV Alexei
CEI
00:00:00
14.
COOKE Baden
UNI
00:00:00
15.
RENIER Franck
BTL
00:00:00
16.
ELMIGER Martin
PHO
00:00:00
17.
RAST Grégory
PHO
00:00:00
18.
REYNES MIMO Vicente
CEI
00:00:00
19.
BURGHARDT Marcus
TMO
00:00:00
20.
ENGOULVENT Jimmy
C.A
00:00:00
73
Uitvallers
2.
CRETSKENS Wilfried
QSI
DNF
15.
STEEGMANS Gert
DVL
DNF
24.
LJUNGQVIST Marcus
CSC
DNF
26.
MÜLLER Christian
CSC
DNF
27.
PEDERSEN Martin
CSC
DNF
28.
ROBERTS Luke
CSC
DNF
31.
BERTHOU Eric
CEI
DNF
33.
ERVITI Imanol
CEI
DNF
35.
JULIA CEGARRA Jose Cayetano
CEI
DNF
41.
ARANAGA AZKUNE Andoni
EUS
DNF
44.
HERRERO LLORENTE David
EUS
DNF
46.
URIBARRI Unai
EUS
DNF
48.
ZUBELDIA AGIRRE Joseba
EUS
DNF
51.
ABELLAN OSSENBACH Carlos
LSW
DNF
57.
SANCHEZ PRADO Eladio
LSW
DNF
58.
SANTOS MARTINEZ Ivan
LSW
DNF
61.
DIONNE Charles
SDV
DNF
63.
MAZUR Peter
SDV
DNF
65.
OLSEN Aaron
SDV
DNF
67.
ZARATE FERNANDEZ Carlos
SDV
DNF
71.
DION Renaud
A2R
DNF
72.
GADRET John
A2R
DNS
73.
MANGEL Laurent
A2R
DNF
76.
RIBLON Christophe
A2R
DNF
78.
VAITKUS Tomas
A2R
DNF
81.
CHAVANEL Sébastien
BTL
DNF
82.
CLAUDE Mathieu
BTL
DNF
83.
DRANCOURT Pierre
BTL
DNF
85.
GÈNE Yohann
BTL
DNF
92.
ROCHE Nicholas
COF
DNF
95.
ELIJZEN Michiel
COF
DNF
96.
MARICHAL Thierry
COF
DNF
102.
DEAN Julian
C.A
DNF
108.
TALABARDON Yannick
C.A
DNF
117.
MONNERAIS Cyrille
FDJ
DNF
121.
FOTHEN Thomas
GST
DNF
132.
IVANOV Serguei
TMO
DNF
135.
BERNUCCI Lorenzo
TMO
DNF
141.
BALLAN Alessandro
LAM
DNF
145.
FRANZOI Enrico
LAM
DNF
152.
COLLI Daniele
LIQ
DNS
154.
LODA Nicola
LIQ
DNF
156.
PAOLINI Luca
LIQ
DNF
158.
ZANINI Stefano
LIQ
DNF
172.
BROWN Graeme
RAB
DNF
175.
HAYMAN Mathew
RAB
DNF
181.
CLERC Aurélien
PHO
DNF
191.
BEPPU Fumiyuki
DSC
DNF
196.
MIKHAILOV Guennadi
DSC
DNF
201.
BARBE Koen
JAC
DNF
202.
DE FAUW Dimitri
JAC
DNF
203.
DE SCHROODER Benny
JAC
DNF
205.
HOVELYNCK Kurt
JAC
DNF
206.
RENDERS Jens
JAC
DNF
207.
VANHEULE Bart
JAC
DNF
211.
HABEAUX Gregory
LAN
DNF
212.
CAPPELLE Andy
LAN
DNF
213.
CRIQUIELION Mathieu
LAN
DNF
214.
DE WILDE Sjef
LAN
DNF
215.
LEBEAU Jean-Claude
LAN
DNF
216.
NEIRYNCK Kevin
LAN
DNF
217.
VAN LOOCKE Jurgen
LAN
DNF
218.
VERSTREPEN Johan
LAN
DNF
225.
LJUNGBLAD Jonas
UNI
DNF
231.
DOI Yukihiro
SKS
DNF
233.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
DNF
235.
VAN HUMMEL Kenny Robert
SKS
DNF
238.
SHINAGAWA Masahiro
SKS
DNF
241.
BROOKS Benjamin
NIC
DNF
242.
CHADWICK Glen Alan
NIC
DNF
244.
GRISHKINE Oleg
NIC
DNF
247.
O'LOUGHLIN David
NIC
DNF
248.
VAN ULDEN Bernard
NIC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken