Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2020 (1.UWT)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  29 February

Edition: 75 (200.0 Km)
Winner: STUYVEN Jasper

2019    



Videos (1)
Winners of the Race
1 Fans




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. STUYVEN Jasper TFS 05:03:24
2. LAMPAERT Yves DQT 05:03:24
3. KRAGH ANDERSEN S°ren SUN 00:00:06
4. TRENTIN Matteo CPT 00:00:39
5. DECLERCQ Tim DQT 00:01:28
6. TEUNISSEN Mike TJV 00:01:28
7. NAESEN Oliver ALM 00:01:28
8. GILBERT Philippe LTS 00:01:28
9. K▄NG Stefan GFC 00:01:28
10. SENECHAL Florian DQT 00:01:28
11. VAN AERT Wout TJV 00:01:28
12. DRUCKER Jean Pierre BOH 00:01:28
13. VAN AVERMAET Greg CPT 00:01:28
14. BENOOT Tiesj SUN 00:01:28
15. FRISON Frederik LTS 00:01:28
16. ROELANDTS Jurgen MOV 00:01:28
17. DILLIER Silvan ALM 00:01:28
18. TEUNS Dylan TBM 00:01:28
19. DE GENDT AimÚ CWG 00:01:28
20. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:02:10
21. VALGREN ANDERSEN Michael NTT 00:02:10
22. HAUSSLER Heinrich TBM 00:02:20
23. VANMARCKE Sep EF1 00:02:20
24. THWAITES Scott AFC 00:02:20
25. TURGIS Anthony TDE 00:02:20
26. VAN HOOYDONCK Nathan CPT 00:02:20
27. JACOBS Johan MOV 00:02:20
28. WELLENS Tim LTS 00:02:20
29. PLANCKAERT Edward SVB 00:02:20
30. VAN GESTEL Dries TDE 00:02:20
31. SCH─R Michael CPT 00:02:20
32. JUNGELS Bob DQT 00:02:20
33. TERPSTRA Niki TDE 00:02:20
34. VAN MOER Brent LTS 00:02:24
35. ASGREEN Kasper DQT 00:04:03
36. STYBAR Zdenek DQT 00:04:03
37. BIERMANS Jenthe ISN 00:04:03
38. SWIFT Ben INS 00:04:03
39. EENKHOORN Pascal TJV 00:04:48
40. DE BONDT Dries AFC 00:04:53
41. VENTURINI ClÚment ALM 00:04:53
42. ALLEGAERT Piet COF 00:04:53
43. JANSE VAN RENSBURG Reinardt NTT 00:05:58
44. WARLOP Jordi SVB 00:05:58
45. KIRSCH Alex TFS 00:06:00
46. NOPPE Christophe ARK 00:07:26
47. POLITT Nils ISN 00:07:26
48. MARCATO Marco UAD 00:07:26
49. STANNARD Ian INS 00:07:26
50. COLBRELLI Sonny TBM 00:07:26
51. KEUKELEIRE Jens EF1 00:07:26
52. SMITH Dion MTS 00:07:26
53. AFFINI Edoardo MTS 00:07:26
54. MOSCON Gianni INS 00:07:26
55. VAN ASBROECK Tom ISN 00:09:32
56. SCHELLING Ide BOH 00:09:32
57. VAN POPPEL Boy CWG 00:09:32
58. KONYCHEV Alexander MTS 00:09:32
59. BOASSON HAGEN Edvald NTT 00:09:32
60. VAN KEIRSBULCK Guillaume CPT 00:09:32
61. LEMOINE Cyril COF 00:09:32
62. SWIFT Connor ARK 00:09:32
63. MAES Nikolas LTS 00:09:32
64. CAPIOT Amaury SVB 00:09:32
65. VAKOC Petr AFC 00:09:32
66. PEDERSEN Mads TFS 00:09:32
67. WYNANTS Maarten TJV 00:09:32
68. FELLINE Fabio AST 00:09:32
69. WRIGHT Fred TBM 00:09:46








--- advertisement ---