Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2022 (1.UWT)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  26 February

Edition: 77 (204.2 Km)
Winner: VAN AERT Wout

2021    



Videos (1)
Winners of the Race
1 Fans




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VAN AERT Wout TJV 04:50:46
2. COLBRELLI Sonny TBV 00:00:22
3. VAN AVERMAET Greg ACT 00:00:22
4. NAESEN Oliver ACT 00:00:22
5. CAMPENAERTS Victor LTS 00:00:22
6. TILLER Rasmus Fossum UXT 00:00:22
7. TRENTIN Matteo UAD 00:00:22
8. PASQUALON Andrea IWG 00:00:22
9. SENECHAL Florian QST 00:00:22
10. STUYVEN Jasper TFS 00:00:22
11. CLARKE Simon ISN 00:00:25
12. K▄NG Stefan GFC 00:00:25
13. ARANBURU DEBA Alex MOV 00:00:25
14. LOUVEL Matis ARK 00:00:25
15. KIRSCH Alex TFS 00:00:25
16. DOULL Owain EFN 00:00:25
17. MOHORIC Matej TBV 00:00:25
18. PIDCOCK Thomas IGD 00:00:27
19. LUDVIGSSON Tobias GFC 00:00:32
20. WRIGHT Fred TBV 00:00:42
21. HAYTER Ethan IGD 00:01:20
22. HAUSSLER Heinrich TBV 00:01:30
23. CAPIOT Amaury ARK 00:01:30
24. TEUNISSEN Mike TJV 00:01:30
25. VAN GESTEL Dries TEN 00:01:30
26. MOZZATO Luca BBK 00:01:30
27. POLITT Nils BOH 00:01:30
28. DVERSNES Frederik UXT 00:01:30
29. LIVYNS Arjen BWB 00:01:30
30. GARCIA CORTINA Ivan MOV 00:01:30
31. DE BONDT Dries AFC 00:01:30
32. DE BUYST Jasper LTS 00:01:30
33. BOIVIN Guillaume ISN 00:01:30
34. NARVAEZ PRADO Jhonnatan IGD 00:01:30
35. SWIFT Connor ARK 00:01:30
36. WARLOP Jordi BBK 00:01:30
37. BIERMANS Jenthe ISN 00:01:30
38. LIENHARD Fabian GFC 00:01:30
39. VAN MOER Brent LTS 00:01:30
40. GILBERT Philippe LTS 00:01:30
41. COQUARD Bryan COF 00:01:30
42. SKAARSETH Anders UXT 00:01:30
43. DEGENKOLB John DSM 00:01:30
44. REX Laurenz BWB 00:01:30
45. DEWULF Stan ACT 00:01:30
46. VAN ROOY Kenneth SVB 00:01:30
47. KOCH Jonas BOH 00:01:30
48. VAUQUELIN Kevin ARK 00:01:30
49. SWIFT Ben IGD 00:01:30
50. SKUJINS Toms TFS 00:01:30
51. VLIEGEN Lo´c IWG 00:01:30
52. TOUZ╔ Damien ACT 00:01:30
53. CONSONNI Simone COF 00:01:30
54. MEURISSE Xandro AFC 00:01:30
55. OSS Daniel TEN 00:01:30
56. ABRAHAMSEN Jonas UXT 00:01:30
57. HVIDEBERG Jonas Iversby DSM 00:01:30
58. GOGL Michael AFC 00:01:30
59. TURNER Ben IGD 00:01:30
60. KRISTOFF Alexander IWG 00:01:30
61. VERMEERSCH Florian LTS 00:01:30
62. STYBAR Zdenek QST 00:01:30
63. LAZKANO LOPEZ Oier MOV 00:01:30
64. OLIVEIRA Rui UAD 00:01:30
65. VANHOOF Ward SVB 00:01:30
66. BENOOT Tiesj TJV 00:01:30
67. EENKHOORN Pascal TJV 00:01:30
68. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:01:30
69. LE GAC Olivier GFC 00:01:30
70. VAN ASBROECK Tom ISN 00:01:30
71. DE GENDT AimÚ IWG 00:01:30
72. LAMPAERT Yves QST 00:01:30
73. HOULE Hugo ISN 00:01:30
74. SANCHEZ GIL Luis Leon TBV 00:01:30
75. HEALY Ben EFN 00:01:30
76. ASGREEN Kasper QST 00:01:30
77. MCLAY Daniel ARK 00:01:30
78. ASKEY Lewis GFC 00:01:30
79. BOHLI Tom COF 00:01:30
80. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:01:30
81. GRADEK Kamil TBV 00:01:30
82. PETIT Adrien IWG 00:02:16
83. CLAEYS Dimitri IWG 00:02:31
84. DE PESTEL Sander SVB 00:05:04
85. HULGAARD Morten Alexander UXT 00:05:04
86. HOLLMANN Juri MOV 00:05:04
87. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:05:04
88. BLOUWE Louis BWB 00:05:49
89. BYSTROM Sven Erik IWG 00:05:49
90. VAN KEIRSBULCK Guillaume AFC 00:05:49
91. VAN HOECKE Gijs ACT 00:05:49
92. GRUZDEV Dmitriy AST 00:05:49
93. KEUKELEIRE Jens EFN 00:05:49
94. LEYSEN Senne AFC 00:05:49
95. ANIOLKOWSKI Stanislaw BWB 00:05:49
96. RUSSO Clement ARK 00:05:49
97. VERGAERDE Otto TFS 00:05:49
98. SAGAN Peter TEN 00:05:49
99. LECROQ JÚrÚmy BBK 00:05:49
100. THEUNS Edward TFS 00:05:49
101. HOOLE Daan TFS 00:05:49
102. SCH─R Michael ACT 00:05:49
103. KRAGH ANDERSEN S°ren DSM 00:05:49
104. DE VYLDER Lindsay SVB 00:08:33
105. GRONDIN Donovan ARK 00:08:33
106. DUPONT Timothy BWB 00:08:33
107. VERWILST Aaron SVB 00:08:33
108. SHEFFIELD Magnus IGD 00:08:33
109. MAAS Jan BEX 00:08:33
110. GIBBONS Ryan UAD 00:08:33
111. MAS BONET Lluis MOV 00:08:33
112. SMITH Dion BEX 00:08:33
113. MORICE Julien BBK 00:08:33
114. MEEUS Jordi BOH 00:08:33
115. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:08:33
116. APERS Ruben SVB 00:08:33
117. BAYER Tobias AFC 00:11:56
118. GAMPER Patrick BOH 00:11:56
119. MARIT Arne SVB 00:11:56
120. VAN DER SANDE Tosh TJV 00:11:56
121. BASSO Leonardo AST 00:11:56
122. MOSCON Gianni AST 00:11:56
123. SWEENY Harry LTS 00:11:56
124. LEMOINE Cyril BBK 00:11:56






--- advertisement ---