Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques 2017 (2.2)
(Course de la SolidaritÚ Olympique)
Poland  /  28 June - 1 July

Edition: 28 (752.7 Km)
Winner: KOMAR Mateusz

2016    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. KOMAR Mateusz 17:22:53
2. CIESLIK Pawel 17:23:03
3. STACHOWIAK Adam 17:23:09
4. PODLASKI Michal 17:23:16
5. GMELICH MEIJLING Jarno 17:23:18
6. BERNAS Pawel 17:23:18
7. CERNY Josef 17:23:19
8. KREDER Stefan 17:23:19
9. KUREK Adrian 17:23:21
10. HAMELINK Jasper 17:23:21
11. BUCHACEK Tomas 17:23:21
12. MATYSIAK Bartlomiej 17:25:05
13. KOUWENHOVEN Sjoerd 17:25:05
14. ANIOLKOWSKI Stanislaw 17:27:46
15. BANASZEK Alan 17:27:56
16. NOWACZEK Mateusz 17:28:13
17. J─GELER Robert 17:28:14
18. POLNICKY Jiri 17:31:07
19. MENTEN Milan 17:31:21
20. FRANCZAK Pawel 17:31:21
21. LUKSEVICS Viesturs 17:31:23
22. BRATASHCHUK Andriy 17:31:23
23. ZIELINSKI Kamil 17:31:28
24. LASINIS Venantas 17:31:53
25. ARIESEN Jacob Willem 17:32:54
26. SISR Frantisek 17:33:05
27. KONWA Piotr 17:33:07
28. DEMENTYEV Yegor 17:33:07
29. KANKOVSKY Alois 17:34:55
30. CASTRIQUE Jonas 17:35:03
31. HARAKHAVIK Uladzimir 17:35:49
32. MORAJKO Jacek 17:36:09
33. MALYNIVSKYI Vasyl 17:36:24
34. MUZYCHKIN Anton 17:36:58
35. VAN TRIJP Maarten 17:36:58
36. STÍHR Jan 17:38:53
37. STÍHR Pavel 17:38:57
38. JANISZEWSKI Sylwester 17:39:10
39. HONKISZ Adrian 17:39:14
40. MARYCZ Jaroslaw 17:39:48
41. GROOT Mitch 17:40:05
42. K─▀MANN Fabian 17:40:21
43. BROZYNA Piotr 17:40:40
44. BLAHA Martin 17:42:19
45. STEPNIAK Grzegorz 17:43:40
46. BOGDANOVICS Maris 17:43:46
47. HACECKY Vojtech 17:44:04
48. TOMASIAK Konrad 17:44:17
49. TACIAK Mateusz 17:47:01
50. GRABIS Mateusz 17:47:08
51. THIJSSEN Gerben 17:49:49
52. LATON Eryk 17:49:49
53. DE DECKER Alfdan 17:49:49
54. BANASZEK Norbert 17:50:45
55. VOSEKALNS Andris 17:51:11
56. BANUSCH Richard 17:52:29
57. VAN RENTERGHEM Bram 17:52:30
58. REBIEWSKI Jaroslaw 17:52:30
59. HOCHMANN Jiri 17:52:30
60. GAVARS Eriks Toms 17:53:03
61. SENDROS Lluis Llibert 17:53:38
62. OBORSKI Dominik 17:55:03
63. FRANZ Toni 17:56:06
64. SOBAL Yauheni 17:56:45
65. MALCHAREK Moritz 17:56:47
66. DINKLER Jonathan 17:57:18
67. VOLKAU Ilya 17:59:06
68. KARPIUK Adrien 17:59:06
69. ZUBENKO Mykyta 17:59:28
70. RUDOLPH Poul 18:02:03
71. KANEPEJS Deins 18:02:50
72. UDOD Rinat 18:02:50
73. BECIS Armands 18:03:08
74. SHNYRKO Aliaksei 18:03:18
75. STRUPEK Matyᚠ18:05:31
76. H─HNEL Frederik 18:05:31
77. DIRIGL Filip 18:05:31
78. ZHUKOVSKYI Rostyslav 18:05:31
79. STROKAU Vasili 18:05:31
80. KRAUS Jan 18:05:54
81. SKORENKO Mykyta 18:06:31
82. MURIAS Jakub 18:06:37
83. WSOL Damian 18:06:39
84. PARMA Krzysztof 18:07:14
85. RUDYS Paul 18:07:34
86. J▄RSS Malte 18:09:30
87. HAUPT Tarik 18:09:32
88. ZHYHUNOU Dzmitry 18:14:03
89. IKANOVICH Arseni 18:16:24
90. SHUMILOV Yurii 18:26:28
91. SELIVERSOV Roman 18:27:11
92. JANKAUSKAS Matas 18:33:13




--- advertisement ---