Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Klasika Primavera
2006
(1.1)
Spain / 9 Apirila
Edition: 52 (171.0 Km)
Winner:
SASTRE CANDIL Carlos
2005
2007
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Carlos Sastre Candil
ESP
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2018
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
2017
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
2016
VISCONTI Giovanni
2015
HERRADA LOPEZ José
2014
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
VISCONTI Giovanni
2011
HIVERT Jonathan
2010
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
04:00:57
2.
CUNEGO Damiano
LAM
00:00:00
3.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
CEI
00:00:00
4.
CONTADOR VELASCO Alberto
LSW
00:00:00
5.
ARROYO DURAN David
CEI
00:00:12
6.
MARZOLI Ruggero
LAM
00:00:23
7.
ROVIRA POUS Jaume
APV
00:00:23
8.
PEREZ SANCHEZ Francisco
CEI
00:00:23
9.
ETXEBARRIA ALKORTA David
LSW
00:00:23
10.
GOMEZ MARCHANTE José Angel
SDV
00:00:26
11.
LOPEZ GARCIA David
EUS
00:00:27
12.
PASCUAL RODRIGUEZ Javier
ECV
00:00:29
13.
MUÑOZ David
ECV
00:00:29
14.
ALBIZURI ARANSOLO Beñat
EUS
00:00:29
15.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:00:29
16.
MORI Manuele
SDV
00:00:29
17.
SØRENSEN Nicki
CSC
00:00:29
18.
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
KAI
00:00:29
19.
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka
EUS
00:00:29
20.
OSA EIZAGUIRRE Unai
LSW
00:00:29
Etapak
Etapa: 1
-
9 Apirila : Amorebieta, 171.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika