Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Eneco Tour
2014
(2.WT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 11 Abuztua - 17 Abuztua
Edition: 10 (1069.2 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2013
2015
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tim Wellens
BEL
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Koksijde
-
Ardooie
14 Abuztua
/ 179.10 kilometer / Hasiera: 12:10
Etapa irabazlea
:
04:13:59
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
12:45:53
BOOM Lars
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
FDJ
04:13:59
2.
MEZGEC Luka
GIA
00:00:00
3.
NIZZOLO Giacomo
TFR
00:00:00
4.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
5.
DEBUSSCHERE Jens
LTB
00:00:00
6.
GUARDINI Andrea
AST
00:00:00
7.
FARRAR Tyler
GRS
00:00:00
8.
GÈNE Yohann
EUC
00:00:00
9.
JANS Roy
WGG
00:00:00
10.
TRUSOV Nikolai
TSB
00:00:00
11.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
12.
APPOLLONIO Davide
ALM
00:00:00
13.
THOMAS Geraint
SKY
00:00:00
14.
BOZIC Borut
AST
00:00:00
15.
DILLIER Silvan
BMC
00:00:00
16.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
00:00:00
17.
KRUOPIS Aidis
OGE
00:00:00
18.
SOUPE Geoffrey
FDJ
00:00:00
19.
BROECKX Stig
LTB
00:00:00
20.
TERPSTRA Niki
OPQ
00:00:00
3
Erretiratzeak
21.
GREIPEL André
LTB
DNF
94.
MCCARTHY Jay
TSB
DNF
173.
DUCHESNE Antoine
EUC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika