Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Espańol
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Slovénie
2017
(2.1)
Slovenia / 15 Juni - 18 Juni
Edition: 24 (657.0 Km)
Winner:
MAJKA Rafal
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(4)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Rafal Majka
POL
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Etappe 4 >
Rogaška Slatina
-
Novo Mesto
18 Juni
/ 160.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:41:48
BENNETT Sam
Klassementleider
:
15:56:23
MAJKA Rafal
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:41:48
2.
CAVENDISH Mark
DDD
00:00:00
3.
COLBRELLI Sonny
TBM
00:00:00
4.
MARECZKO Jakub
WIL
00:00:00
5.
FERRARI Roberto
UAD
00:00:00
6.
PALINI Andrea
AND
00:00:00
7.
MEZGEC Luka
ORS
00:00:00
8.
KOROSEC Rok
AMP
00:00:00
9.
CANOLA Marco
NIP
00:00:00
10.
JERMAN Ziga
ROG
00:00:00
11.
TROIA Oliviero
UAD
00:00:00
12.
TOTO' Paolo
NMG
00:00:00
13.
PELUCCHI Matteo
BOH
00:00:00
14.
KATRASNIK Gasper
ADR
00:00:00
15.
SELIG Rüdiger
BOH
00:00:00
16.
GAMPER Patrick
TIR
00:00:00
17.
MAJKA Rafal
BOH
00:00:00
18.
HAIG Jack
ORS
00:00:00
19.
KANKOVSKY Alois
ELA
00:00:00
20.
RAJOVIC Dusan
ADR
00:00:00
10
Uitvallers
28.
KLUGE Roger
ORS
DNF
88.
UCHIMA Kohei
NIP
DNS
101.
BERNARDINI Simone
NMG
DNF
111.
FORTIN Filippo
TIR
DNF
114.
KRIZEK Matthias
TIR
DNF
133.
MUCELLI Davide
MKT
DNF
137.
JABUKA David
MKT
DNF
145.
ILIASOV Ismail
BCP
DNF
148.
ALIZADA Elgun
BCP
DNF
153.
GAUGL Florian
HAC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken