Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2017
(2.1)
Slovenia / 15 Ekaina - 18 Ekaina
Edition: 24 (657.0 Km)
Winner:
MAJKA Rafal
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Rafal Majka
POL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Rogaška Slatina
-
Novo Mesto
18 Ekaina
/ 160.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:48
BENNETT Sam
Laisterketako Liderra
:
15:56:23
MAJKA Rafal
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:41:48
2.
CAVENDISH Mark
DDD
00:00:00
3.
COLBRELLI Sonny
TBM
00:00:00
4.
MARECZKO Jakub
WIL
00:00:00
5.
FERRARI Roberto
UAD
00:00:00
6.
PALINI Andrea
AND
00:00:00
7.
MEZGEC Luka
ORS
00:00:00
8.
KOROSEC Rok
AMP
00:00:00
9.
CANOLA Marco
NIP
00:00:00
10.
JERMAN Ziga
ROG
00:00:00
11.
TROIA Oliviero
UAD
00:00:00
12.
TOTO' Paolo
NMG
00:00:00
13.
PELUCCHI Matteo
BOH
00:00:00
14.
KATRASNIK Gasper
ADR
00:00:00
15.
SELIG Rüdiger
BOH
00:00:00
16.
GAMPER Patrick
TIR
00:00:00
17.
MAJKA Rafal
BOH
00:00:00
18.
HAIG Jack
ORS
00:00:00
19.
KANKOVSKY Alois
ELA
00:00:00
20.
RAJOVIC Dusan
ADR
00:00:00
10
Erretiratzeak
28.
KLUGE Roger
ORS
DNF
88.
UCHIMA Kohei
NIP
DNS
101.
BERNARDINI Simone
NMG
DNF
111.
FORTIN Filippo
TIR
DNF
114.
KRIZEK Matthias
TIR
DNF
133.
MUCELLI Davide
MKT
DNF
137.
JABUKA David
MKT
DNF
145.
ILIASOV Ismail
BCP
DNF
148.
ALIZADA Elgun
BCP
DNF
153.
GAUGL Florian
HAC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika