Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l´Avenir
2018
(2.Ncup)
France / 17 Abuztua - 26 Abuztua
Edition: 55 (1138.8 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 2 >
Dréfféac
-
Châteaubriant
18 Abuztua
/ 144.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:11:43
RIOU Alan
Laisterketako Liderra
:
06:26:44
RIOU Alan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RIOU Alan
UFRA
03:11:43
2.
KLARIS Magnus Bak
UDEN
03:11:44
3.
AALRUST Håkon Lunder
UNOR
03:11:44
4.
DAINESE Alberto
UITA
03:13:59
5.
KANTER Max
UGER
03:13:59
6.
OLIVEIRA Rui
UPOR
03:13:59
7.
STANNARD Robert
UAUS
03:13:59
8.
THIJSSEN Gerben
UBEL
03:13:59
9.
MARTIN SANZ Gotzon
UESP
03:13:59
10.
MENANT Theo
03:13:59
11.
GUGLIELMI Simon
UFRA
03:13:59
12.
GONZALEZ LOPEZ David
UESP
03:13:59
13.
STEWART Jake
UGBR
03:13:59
14.
GENIETS Kevin
ULUX
03:13:59
15.
JERMAN Ziga
USLO
03:13:59
16.
TULETT Daniel
UGBR
03:13:59
17.
YAMAMOTO Masaki
UJAP
03:13:59
18.
STOKBRO NIELSEN Andreas
UDEN
03:13:59
19.
LEYDER Pit
ULUX
03:13:59
20.
BATTISTELLA Samuele
UITA
03:13:59
1
Erretiratzeak
24.
GAMPER Patrick
UAUT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika