Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour (Eneco Tour)
2007
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 22 Abuztua - 29 Abuztua
Edition: 3 (1134.1 Km)
Winner:
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
2006
2008
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
José Ivan Gutierrez Palacios
ESP
Mark Cavendish
GBR
Martin Pedersen
DEN
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Beek (NL)
-
Landgraaf (NL)
28 Abuztua
/ 177.40 kilometer / Hasiera: 12:05
Etapa irabazlea
:
04:15:28
LASTRAS GARCIA Pablo
(41.664 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
25:28:48
DEKKER Thomas
Parcours
:
Mendi ertaineko etapa
Azalpenak
Eskaladak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LASTRAS GARCIA Pablo
GCE
04:15:28
2.
CAETHOVEN Steven
JAC
00:00:00
3.
LUND Anders
CSC
00:00:00
4.
HINAULT Sébastien
C.A
00:00:00
5.
TJALLINGII Maarten
SKS
00:00:03
6.
ROSSELER Sébastien
QSI
00:00:13
7.
KIRCHEN Kim
TMO
00:00:13
8.
LORENZETTO Mirco
MRM
00:00:13
9.
DE JONGH Steven
QSI
00:00:13
10.
GOSS Matthew Harley
CSC
00:00:13
11.
SIEBERG Marcel
MRM
00:00:13
12.
KOPP David
GST
00:00:13
13.
GARDEYN Gorik
UNI
00:00:13
14.
HUSHOVD Thor
C.A
00:00:13
15.
GASPAROTTO Enrico
LIQ
00:00:13
16.
FLECHA GIANNONI Juan Antonio
RAB
00:00:13
17.
VAN AVERMAET Greg
PRL
00:00:13
18.
TANKINK Bram
QSI
00:00:13
19.
VAN BON Leon
RAB
00:00:13
20.
HAMMOND Roger
TMO
00:00:13
15
Erretiratzeak
3.
HAUSSLER Heinrich
GST
DNS
7.
STRAUSS Marcel
GST
DNF
8.
WESTPHAL Carlo
GST
DNF
16.
MEERSMAN Gianni
DSC
DNF
17.
VAITKUS Tomas
DSC
DNF
37.
PATANCHON Fabien
FDJ
DNF
43.
BROWN Graeme
RAB
DNF
81.
GESLIN Anthony
BTL
DNF (crash)
94.
HAEDO Juan José
CSC
DNF
141.
NUYENS Nick
COF
DNF (crash)
142.
DUCLOS-LASSALLE Hervé
COF
DNF
156.
POULHIES Stéphane
A2R
DNF
158.
ROUSSEAU Nicolas
A2R
DNF
162.
CASPER Jimmy
UNI
DNF
206.
STUBBE Tom
JAC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika