Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Croatia
2018
(2.HC)
(Tour of Croatia-Kroz Hrvatsku)
Croatia / 17 Apirila - 22 Apirila
Edition: 4 (1066.0 Km)
Winner:
SIUTSOU Kanstantsin
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
YouTube
Laisterketako irabazleak
Kanstantsin Siutsou
BLR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2022
2021
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MOHORIC Matej
2021
WILLIAMS Stephen
2019
YATES Adam
2018
SIUTSOU Kanstantsin
2017
NIBALI Vincenzo
2016
KVASINA Matija
2015
PATERSKI Maciej
2007
ROGINA Radoslav
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Trogir
-
Makarska rivijera (PP Biokovo)
19 Apirila
/ 134.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:51:32
SIUTSOU Kanstantsin
Laisterketako Liderra
:
15:15:10
SIUTSOU Kanstantsin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIUTSOU Kanstantsin
TBM
03:51:32
2.
WEENING Pieter
RNL
03:51:36
3.
GIDICH Yevgeniy
AST
03:52:21
4.
ROGINA Radoslav
ADR
03:52:28
5.
EG Niklas
TFS
03:53:10
6.
PEARSON Daniel
ABS
03:53:33
7.
BRAMBILLA Gianluca
TFS
03:53:59
8.
ACOSTA OSPINA Ruben Dario
BSM
03:54:14
9.
NYCH Artem
GAZ
03:54:23
10.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
03:55:14
11.
NOVAK Domen
TBM
03:55:19
12.
EISENHART Taylor
HCA
03:56:29
13.
BARBIN Enrico
BRD
03:56:46
14.
POGACAR Tadej
LJU
03:57:36
15.
RUMAC Josip
MKT
03:58:34
16.
CAŅAVERAL VARGAS Johan Sebastian
BSM
03:58:55
17.
CELANO Danilo
CJR
03:59:04
18.
VAN DER LIJKE Nick
RNL
03:59:15
19.
FOMINYKH Daniil
AST
03:59:30
20.
LOZANO RIBA David
TNN
03:59:30
6
Erretiratzeak
12.
NIZZOLO Giacomo
TFS
DNF
16.
ALAFACI Eugenio
TFS
DNF
51.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
DNF
96.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
103.
KAMSTRA Brian
TNN
DNF
122.
MURPHY John
HCA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika