Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2018
(2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 Apirila - 6 Apirila
(1080.9 Km)
Winner:
DYBALL Ben
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ben Dyball
AUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Khao Yai
-
Nakhon Ratchasima
4 Apirila
/ 183.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:08:56
LAAS Martin
Laisterketako Liderra
:
16:39:57
DYBALL Ben
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LAAS Martin
ILU
04:08:56
2.
SALEH Mohd Zamri
TSG
04:08:56
3.
KREDER Raymond
UKO
04:08:56
4.
NAKAJIMA Yasuharu
KIN
04:08:56
5.
VOSEKALNS Andris
HEN
04:08:56
6.
GANI Abdul
KFC
04:08:56
7.
MAGENNIS Liam
DEC
04:08:56
8.
JUMARI Muhammad Elmi
NMAS
04:08:56
9.
MONSALVE Ralph
TYD
04:08:56
10.
PARK Sungbaek
KSP
04:08:56
11.
WATANABE Shotaro
AIS
04:08:56
12.
KAMYSHEV Arman
VAM
04:08:56
13.
SIRIONNACHAI Sarawut
TCC
04:08:56
14.
HUCKER Robbie
UKO
04:08:56
15.
AHMAD KAMAL Muhammad Ameer
NMAS
04:08:56
16.
OKAMOTO Hayato
AIS
04:08:56
17.
YOKOYAMA Kota
SMN
04:08:56
18.
PAEKRATHOK Warut
NTHA
04:08:56
19.
BONDARENKO-EDWARDS Sacha
DEC
04:08:56
20.
MONSALVE Jonathan
TYD
04:08:56
2
Erretiratzeak
102.
KIMURA Keisuke
SMN
DNF
153.
SANIKWATHI Thanawut
TCC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika