Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l´Avenir
2018
(2.Ncup)
France / 17 Abuztua - 26 Abuztua
Edition: 55 (1138.8 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 6 >
Le Blanc
-
Cérilly
22 Abuztua
/ 181.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:29
COVI Alessandro
Laisterketako Liderra
:
17:40:38
RIOU Alan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COVI Alessandro
UITA
04:00:29
2.
DOWNEY Mark
UIRL
04:00:29
3.
GUGLIELMI Simon
UFRA
04:00:29
4.
MOSTOV Zeke
UUSA
04:00:31
5.
GREGAARD WILSLY Jonas
UDEN
04:00:31
6.
KANTER Max
UGER
04:00:34
7.
BJERG Mikkel
UDEN
04:00:34
8.
DAINESE Alberto
UITA
04:00:34
9.
TOUZÉ Damien
UFRA
04:00:34
10.
OLIVEIRA Rui
UPOR
04:00:34
11.
STEWART Jake
UGBR
04:00:34
12.
MENANT Theo
04:00:34
13.
LEYDER Pit
ULUX
04:00:34
14.
STANNARD Robert
UAUS
04:00:34
15.
WILDAUER Markus
UAUT
04:00:34
16.
JERMAN Ziga
USLO
04:00:34
17.
OMAE Kakeru
UJAP
04:00:34
18.
BRKIC Benjamin
UAUT
04:00:34
19.
WIRTGEN Luc
ULUX
04:00:34
20.
PEÁK Barnabas
04:00:34
3
Erretiratzeak
84.
GONZALEZ LOPEZ David
UESP
DNS
143.
MATSUDA Shoi
UJAP
DNF
176.
AALRUST Håkon Lunder
UNOR
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika