Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de l´Avenir
2018
(2.Ncup)
France / 17 Augustus - 26 Augustus
Edition: 55 (1138.8 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Tadej Pogacar
SLO
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Etappe 10 >
Val d'Isère
-
Saint-Colomban-des-Villards
26 Augustus
/ 149.70 kilometer
Etappewinnaar
:
02:54:19
MÄDER Gino
Klassementleider
:
26:28:53
POGACAR Tadej
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MÄDER Gino
USUI
02:54:19
2.
DUNBAR Eddie
UIRL
02:54:19
3.
CHAMPOUSSIN Clément
UFRA
02:54:19
4.
VLASOV Aleksander
URUS
02:54:19
5.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
UCOL
02:54:19
6.
POGACAR Tadej
USLO
02:54:19
7.
ALMEIDA João
UPOR
02:54:27
8.
ARENSMAN Thymen
UNED
02:54:30
9.
OSORIO CARVAJAL Alejandro
UCOL
02:55:04
10.
FOSS Tobias
UNOR
02:55:30
11.
HIRSCHI Marc
USUI
02:57:07
12.
ZIMMERMANN Georg
UGER
02:57:07
13.
DONOVAN Mark
UGBR
02:57:12
14.
BANZER Gordian
USUI
02:57:12
15.
MUNOZ LANCEROS Christian Camilo
UCOL
02:57:12
16.
RIES Michel
ULUX
02:57:37
17.
GALL Felix
UAUT
02:58:00
18.
PEÁK Barnabas
02:58:09
19.
NEUHAUSER Marcel
UAUT
02:58:09
20.
SLEEN Torjus
UNOR
02:58:09
1
Uitvallers
46.
VERSCHAEVE Viktor
UBEL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken