Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Czech Cycling Tour
2019
(2.1)
Czech Republic / 15 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 11 (553.8 Km)
Winner:
IMPEY Daryl
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daryl Impey
RSA
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Olomouc
-
Frýdek-Místek
16 Abuztua
/ 186.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:29:50
ARCHBOLD Shane
Laisterketako Liderra
:
04:48:18
IMPEY Daryl
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARCHBOLD Shane
BOH
04:29:50
2.
IMPEY Daryl
MTS
04:29:50
3.
BASKA Erik
BOH
04:29:50
4.
VAN DEN BERG Marijn
MET
04:29:50
5.
SKAARSETH Anders
UXT
04:29:50
6.
STEIMLE Jannik
VBG
04:29:50
7.
PATERSKI Maciej
WIB
04:29:50
8.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
04:29:50
9.
BAJC Andi
RSW
04:29:50
10.
HAMILTON Lucas
MTS
04:29:50
11.
STÜSSI Colin
VBG
04:29:50
12.
PFINGSTEN Christoph
BOH
04:29:50
13.
NEUMAN Dominik
ELA
04:29:50
14.
MALECKI Kamil
CDT
04:29:50
15.
BOUWMANS Dylan
MET
04:29:50
16.
GABBURO Davide
THR
04:29:50
17.
HILL Ben
LGS
04:29:50
18.
DE JONGE Maarten
MTA
04:29:50
19.
VERBOOM Minne
SEG
04:29:50
20.
NAKANE Hideto
NIP
04:29:50
8
Erretiratzeak
62.
KIERNER Florian
RSW
DNF
87.
KUMP Marko
ADR
DNF
134.
MOLENAAR Alex
MTA
DNF
136.
OOSTRA Folkert
MTA
DNS
144.
PENG Yuan Tan
LGS
DNF
155.
STEPNIAK Grzegorz
WIB
DNF
163.
MORICZ Daniel
PNN
DNS
165.
SZABO Miklos
PNN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika