Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2021
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 23 Martxoa - 27 Martxoa
Edition: 21 (741.8 Km)
Winner:
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jonas Vingegaard Rasmussen
DEN
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1a >
Gatteo
-
Gatteo
23 Martxoa
/ 97.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:19:05
MARECZKO Jakub
Laisterketako Liderra
:
02:18:59
MARECZKO Jakub
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARECZKO Jakub
THR
02:19:05
2.
CAVENDISH Mark
DQT
02:19:05
3.
MAYRHOFER Marius
DSM
02:19:05
4.
COATI Luca
NPC
02:19:05
5.
HAYTER Ethan
IGD
02:19:05
6.
ZECCHIN Michael
IWD
02:19:05
7.
ROCCHETTA Cristian
GEF
02:19:05
8.
ALBANESE Vincenzo
KTX
02:19:05
9.
CIMA Damiano
GAZ
02:19:05
10.
VAN DIJKE Mick
TJV
02:19:05
11.
NENCINI Tommaso
NITA
02:19:05
12.
MOSCA Jacopo
TFS
02:19:05
13.
GABBURO Davide
BCF
02:19:05
14.
BASEGGIO Matteo
GEF
02:19:05
15.
RUBIO REYES Einer Augusto
MOV
02:19:05
16.
GONZALEZ RIVERA Abner
MOV
02:19:05
17.
VAN WILDER Ilan
DSM
02:19:05
18.
SWIFT Ben
IGD
02:19:05
19.
HESSMANN Michel
TJV
02:19:05
20.
BRUSSENSKIY Gleb
AST
02:19:05
3
Erretiratzeak
2.
MOSCON Gianni
IGD
DNS
67.
ZEITS Andrey
BEX
DNF
132.
AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai
EUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika