Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Petronas Le Tour de Langkawi
2022
(2.Pro)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 11 Urria - 18 Urria
Edition: 26 (1096.9 Km)
Winner:
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Ramiro Sosa Cuervo
COL
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Etapa 8 >
Kuah
-
Kuah
18 Urria
/ 115.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:25:37
MOLENAAR Alex
Laisterketako Liderra
:
25:54:00
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLENAAR Alex
BBH
02:25:37
2.
OSBORNE Jason
AFC
00:00:00
3.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
00:00:00
4.
BLIKRA Erlend
UXT
00:00:00
5.
SELIG Rüdiger
LTS
00:00:00
6.
KANTER Max
MOV
00:00:00
7.
VAN DEN BERG Marijn
EFN
00:00:00
8.
VAN DER POEL David
AFC
00:00:00
9.
KREDER Raymond
UKO
00:00:00
10.
ZURITA Ricardo Alejandro
DRA
00:00:00
11.
BASSON Gustav
PRO
00:00:00
12.
SIRIONNACHAI Sarawut
TCC
00:00:00
13.
CHAIYASOMBAT Thanakhan
TCC
00:00:00
14.
SMIT Willie
CGS
00:00:00
15.
ZEITS Andrey
AST
00:00:00
16.
SAINBAYAR Jamnaljamts
TSG
00:00:00
17.
EDVARDSEN-FREDHEIM Stian
UXT
00:00:00
18.
FIRDAUS Ahmad Yoga Ilham
MLA
00:00:00
19.
ARMEE Sander
COF
00:00:00
20.
RUBIO REYES Einer Augusto
MOV
00:00:00
3
Erretiratzeak
82.
HOLTHER Trym Westgaard
DRA
DNF
83.
GROSU Eduard Michael
DRA
DNF
131.
STENNING Oliver
ACA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika