Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Eneco Tour
2008
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 20 Abuztua - 27 Abuztua
Edition: 4 (1126.1 Km)
Winner:
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
2007
2009
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
José Ivan Gutierrez Palacios
ESP
Jurgen Roelandts
BEL
Floris Goesinnen
NED
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Ardooie
-
Oostende
25 Abuztua
/ 171.80 kilometer / Hasiera: 12:30
Etapa irabazlea
:
03:57:38
WESTPHAL Carlo
(43.377 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
21:57:26
GREIPEL André
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WESTPHAL Carlo
GST
03:57:38
2.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
3.
BOZIC Borut
COS
00:00:00
4.
GREIPEL André
THR
00:00:00
5.
ROELANDTS Jurgen
SIL
00:00:00
6.
STEEGMANS Gert
QST
00:00:00
7.
TURGOT Sébastien
BTL
00:00:00
8.
HAYMAN Mathew
RAB
00:00:00
9.
LEEZER Tom
RAB
00:00:00
10.
WAGNER Robert
SKS
00:00:00
11.
BAK Lars Ytting
CSC
00:00:00
12.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
GCE
00:00:00
13.
FURLAN Angelo
C.A
00:00:00
14.
RIGHI Daniele
LAM
00:00:00
15.
MANGEL Laurent
ALM
00:00:00
16.
IVANOV Serguei
AST
00:00:00
17.
CURVERS Roy
SKS
00:00:00
18.
TANKINK Bram
RAB
00:00:00
19.
POSTHUMA Joost
RAB
00:00:00
20.
CRETSKENS Wilfried
QST
00:00:00
20
Erretiratzeak
4.
DRUJON Mathieu
GCE
DNF
12.
D'HOLLANDER Glenn
SIL
DNS
18.
TJALLINGII Maarten
SIL
DNS
31.
BOONEN Tom
QST
DNS
72.
FOTHEN Thomas
GST
DNS
76.
HAUSSLER Heinrich
GST
DNS
91.
BENNATI Daniele
LIQ
DNS
94.
CORIONI Claudio
LIQ
DNF
97.
FRANZOI Enrico
LIQ
DNF
105.
LAGUTIN Sergey
COS
DNF
114.
HUNT Jeremy
C.A
DNF
115.
KERN Christophe
C.A
DNF
116.
LEMOINE Cyril
C.A
DNF
118.
TALABARDON Yannick
C.A
DNF
132.
DELAGE Mickael
FDJ
DNS
138.
VANENDERT Jelle
FDJ
DNS
161.
BRESCHEL Matti
CSC
DNS
163.
VAN GOOLEN Jurgen
CSC
DNS
181.
CLERC Aurélien
BTL
DNS
182.
BONNAIRE Olivier
BTL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika