Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour (Eneco Tour)
2005
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 3 Abuztua - 10 Abuztua
Edition: 1 (1172.0 Km)
Winner:
JULICH Bobby (USA )
2006
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Bobby Julich
USA
Allan Davis
AUS
Christian Vandevelde
USA
Thomas Dekker
NED
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Landgraaf (NL)
-
Verviers (B)
7 Abuztua
/ 232.00 kilometer / Hasiera: 10:30
Etapa irabazlea
:
06:06:05
BALLAN Alessandro
(38.024 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
VERBRUGGHE Rik
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BALLAN Alessandro
LAM
06:06:05
2.
VERBRUGGHE Rik
QST
00:00:00
3.
HOSTE Leif
DSC
00:00:00
4.
DAVIS Allan
LSW
00:00:00
5.
VAN DEN BROECK Jurgen
DSC
00:00:00
6.
BENNATI Daniele
LAM
00:00:00
7.
QUINZIATO Manuel
SDV
00:00:00
8.
COENEN Johan
MRB
00:00:00
9.
IVANOV Serguei
TMO
00:00:00
10.
KLIER Andreas
TMO
00:00:00
11.
BOTCHAROV Alexandre
C.A
00:00:00
12.
BERTOGLIATI Rubens
SDV
00:00:00
13.
MERTENS Pieter
JAC
00:00:00
14.
COBO ACEBO Juan Jose
SDV
00:00:00
15.
DEKKER Thomas
RAB
00:00:00
16.
CALCAGNI Patrick
LIQ
00:00:00
17.
REBELLIN Davide
GST
00:00:00
18.
DEKKER Erik
RAB
00:00:00
19.
JULICH Bobby
CSC
00:00:00
20.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
IBA
00:00:00
8
Erretiratzeak
55.
MONTGOMERY Sven
GST
DNF
58.
ZIEGLER Thomas
GST
DNS
63.
VANDBORG Brian
CSC
DNF
67.
GUSEV Vladimir
CSC
DNF
116.
KIRCHEN Kim
FAS
DNF
124.
BONOMI Giosuè
LAM
DNF
184.
MORI Manuele
SDV
DNS
218.
VANDENBROUCKE Frank
MRB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika