Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Almaty
2018
(2.1)
(Tour of Almaty)
Kazahkstan / 29 Iraila - 30 Iraila
Edition: 6 (335.6 Km)
Winner:
VILLELLA Davide
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Davide Villella
ITA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
NATAROV Yuriy
2018
VILLELLA Davide
2017
LUTSENKO Alexey
2016
LUTSENKO Alexey
2015
LUTSENKO Alexey
2014
LUTSENKO Alexey
2013
IGLINSKIY Maxim
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Almaty
-
Almaty
29 Iraila
/ 183.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:35
VILLELLA Davide
Laisterketako Liderra
:
04:09:25
VILLELLA Davide
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VILLELLA Davide
AST
04:09:35
2.
PELLAUD Simon
ILU
04:10:10
3.
FICARA Pierpaolo
AMO
04:10:11
4.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
04:11:10
5.
SMUKULIS Gatis
DMP
04:11:21
6.
ROCHAS Rémy
DMP
04:11:21
7.
STÜSSI Colin
AMO
04:12:31
8.
TROSINO Mirko
AMO
04:13:06
9.
SAMOILAU Branislau
MCC
04:13:06
10.
PAPOK Siarhei
MCC
04:13:40
11.
BARON CASTILLO Felix Alejandro
ILU
04:13:52
12.
GABBURO Davide
AMO
04:13:52
13.
POLIVODA Oleksandr
NLC
04:13:57
14.
FILUTAS Viktor
PNN
04:13:57
15.
LUKSEVICS Viesturs
AMO
04:13:57
16.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
04:13:57
17.
MADRAZO RUIZ Ángel
DMP
04:13:57
18.
WHITEHOUSE Daniel
IPC
04:13:59
19.
BUTS Vitaliy
THU
04:16:08
20.
BIZHIGITOV Zhandos
AST
04:16:08
16
Erretiratzeak
13.
MIHAYLOV Nikolay
DMP
DNS
56.
GALEYEV Vadim
APL
DNS
61.
LECHNER Patrick
BAI
DNS
71.
TANFIELD Harry
BCC
DNS
72.
ROSE DAVIS Louis
BCC
OTL
75.
NOWELL Matthew
BCC
DNS
84.
VALADE Jayson
HRB
DNS
94.
HISHINUMA Yukinori
IPC
DNS
103.
BAZHKOU Stanislau
MCC
DNS
116.
LI Shan
NLC
DNS
125.
SZATMARY Andras
PNN
DNS
164.
LESSECHKO Dmitriy
VAM
DNS
165.
VAINT Dmitriy
VAM
DNS
166.
KHARCHENKO Anton
VAM
DNS
184.
SIDOROV Igor
NRUS
OTL
185.
GOLOVAKHA Alexey
NRUS
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika