Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l´Avenir
2021
(2.Ncup)
France / 13 Abuztua - 22 Abuztua
Edition: 57 (1163.0 Km)
Winner:
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tobias Halland Johannessen
NOR
Tweets by @tourdelavenir
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 2 >
Laon
-
Laon
15 Abuztua
/ 27.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:30:41
VAN DIJKE Mick
Laisterketako Liderra
:
04:26:34
VAN DIJKE Mick
Laisterketa moeta
:
Taldekako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HOOLE Daan
UNED
00:30:41
1.
LEIJNSE Enzo
UNED
00:30:41
1.
VAN UDEN Casper
UNED
00:30:41
1.
VAN DEN BERG Marijn
UNED
00:30:41
1.
LEEMREIZE Gijs
UNED
00:30:41
1.
VAN DIJKE Mick
UNED
00:30:41
2.
ROMO Javier
UESP
00:31:04
2.
RODRIGUEZ CANO Carlos
UESP
00:31:04
2.
AYUSO PESQUERA Juan
UESP
00:31:04
2.
ARRIETA LIZARRAGA Igor
UESP
00:34:50
2.
GARCÍA PIERNA Raúl
UESP
00:31:04
3.
JOHANNESSEN Tobias Halland
UNOR
00:31:05
3.
JOHANNESSEN Anders Halland
UNOR
00:31:31
3.
STAUNE-MITTET Johannes
UNOR
00:31:05
3.
WAERENSKJOLD Søren
UNOR
00:31:05
3.
HOLTER Adne
UNOR
00:32:00
3.
HVIDEBERG Jonas Iversby
UNOR
00:31:05
4.
BARONCINI Filippo
UITA
00:31:19
4.
GAROFOLI Gianmarco
UITA
00:31:19
4.
ZANA Filippo
UITA
00:31:19
2
Erretiratzeak
42.
PLAPP Luke
UAUS
DNS
54.
KABAS Maximilian
UAUT
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika