Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2022
(2.UWT)
France / 5 Ekaina - 12 Ekaina
Edition: 74 (1190.2 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @dauphine
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 1 >
La Voulte-sur-Rhône
-
Beauchastel
5 Ekaina
/ 191.80 kilometer / Hasiera: 10:20 / Helmuga: 14:45
Etapa irabazlea
:
04:37:31
VAN AERT Wout
Laisterketako Liderra
:
04:37:21
VAN AERT Wout
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN AERT Wout
TJV
04:37:31
2.
HAYTER Ethan
IGD
00:00:00
3.
QUINN Sean
EFN
00:00:00
4.
PAGE Hugo
IWG
00:00:00
5.
BOASSON HAGEN Edvald
TEN
00:00:00
6.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
7.
VENTURINI Clément
ACT
00:00:00
8.
VAN GILS Maxim
LTS
00:00:00
9.
THOMAS Benjamin
COF
00:00:00
10.
STEIMLE Jannik
QST
00:00:00
11.
VELASCO Simone
AST
00:00:00
12.
CRAS Steff
LTS
00:00:00
13.
VERMAERKE Kevin
DSM
00:00:00
14.
BONNAMOUR Franck
BBK
00:00:00
15.
DEWULF Stan
ACT
00:00:00
16.
KONRAD Patrick
BOH
00:00:00
17.
GOLDSTEIN Omer
ISN
00:00:00
18.
FINÉ Eddy
COF
00:00:00
19.
POLITT Nils
BOH
00:00:00
20.
LOUVEL Matis
ARK
00:00:00
3
Erretiratzeak
32.
ERVITI Imanol
MOV
DNF
84.
EG Niklas
UXT
DNF
201.
MÄRKL Niklas
DSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika