Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Liège - Bastogne - Liège
2007
(PT)
Belgium / 29 Apirila
Edition: 93 (262.0 Km)
Winner:
DI LUCA Danilo
2006
2008
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Danilo Di Luca
ITA
1
Fans
Tony S
Tweets by @LiegeBastogneL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1943
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1913
1912
1911
1909
1908
1894
1893
1892
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
POGACAR Tadej
2020
ROGLIC Primoz
2019
FUGLSANG Jakob
2018
JUNGELS Bob
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
POELS Wouter
2015
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2014
GERRANS Simon
2013
MARTIN Daniel
Liège
-
Liège
29 Apirila
/ 262.00 kilometer / Hasiera: 09:50
Etapa irabazlea
:
06:37:24
DI LUCA Danilo
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DI LUCA Danilo
LIQ
06:37:24
2.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
GCE
00:00:03
3.
SCHLECK Frank
CSC
00:00:03
4.
BETTINI Paolo
QSI
00:00:06
5.
REBELLIN Davide
GST
00:00:06
6.
BOOGERD Michael
RAB
00:00:07
7.
CUNEGO Damiano
LAM
00:00:09
8.
KESSLER Matthias
AST
00:00:09
9.
COBO ACEBO Juan Jose
SDV
00:00:09
10.
KIRCHEN Kim
TMO
00:00:09
11.
PINEAU Jérôme
BTL
00:00:09
12.
PELLIZOTTI Franco
LIQ
00:00:09
13.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
00:00:09
14.
SALMON Benoît
AGR
00:00:15
15.
GADRET John
A2R
00:00:15
16.
GILBERT Philippe
FDJ
00:00:15
17.
RICCO Riccardo
SDV
00:00:20
18.
BOTCHAROV Alexandre
C.A
00:00:20
19.
FEDRIGO Pierrick
BTL
00:00:20
20.
NOCENTINI Rinaldo
A2R
00:00:20
76
Erretiratzeak
2.
GARCIA ACOSTA José Vicente
GCE
DNF
5.
REYNES MIMO Vicente
GCE
DNF
7.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
DNF
8.
SANCHEZ GIL Luis Leon
GCE
DNF
13.
ENGELS Addy
QSI
DNF
15.
TOSATTO Matteo
QSI
DNF
16.
VAN DE WALLE Jurgen
QSI
DNF
18.
VISCONTI Giovanni
QSI
DNF
22.
BONO Matteo
LAM
DNF
23.
LOOSLI David
LAM
DNF
25.
RIGHI Daniele
LAM
DNF
27.
VALJAVEC Tadej
LAM
DNF
32.
BARRY Michael
TMO
DNF
33.
DAVIS Scott
TMO
DNF
34.
HANSEN Adam
TMO
DNF
42.
BOVEN Jan
RAB
DNF
45.
FLECHA GIANNONI Juan Antonio
RAB
DNF
52.
JULICH Bobby
CSC
DNF
62.
ABAKOUMOV Igor
AST
DNF
64.
FREI Thomas
AST
DNF
73.
BRANDT Christophe
PRL
DNF
74.
CIONI Dario David
PRL
DNF
79.
MERTENS Pieter
PRL
DNF
82.
ALBASINI Michael
LIQ
DNF
84.
FAILLI Francesco
LIQ
DNF
93.
BRU PASCAL Yon
EUS
DNF
95.
GALDOS ALONSO Aitor
EUS
DNF
96.
LANDALUZE INTXAURRAGA Inigo
EUS
DNF
97.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
DNF
101.
ASTARLOA ASCASIBAR Igor
MRM
DNF
103.
GRIVKO Andriy
MRM
DNF
104.
JURCO Matej
MRM
DNF
106.
SCHWAGER Sebastian
MRM
DNF
108.
TERPSTRA Niki
MRM
DNF
114.
COX Ryan
BAR
DNF
117.
SABIDO Hugo
BAR
DNF
125.
DURÁN AROCA Arkaitz
SDV
DNF
133.
EDALEINE Christophe
C.A
DNF
135.
KAGGESTAD Mads
C.A
DNF
136.
LE MEVEL Christophe
C.A
DNF
138.
POILVET Benoît
C.A
DNF
142.
FOTHEN Markus
GST
DNF
143.
KLINGER Tim
GST
DNF
148.
ZBERG Marcus
GST
DNF
152.
BUFFAZ Mickaël
COF
DNF
167.
PÜTSEP Erki
BTL
DNF
168.
ROUS Didier
BTL
DNF
175.
GERRANS Simon
A2R
DNF
176.
LOUBET Julien
A2R
DNF
178.
TURPIN Ludovic
A2R
DNF
182.
DEVOLDER Stijn
DSC
DNF
185.
NOVAL GONZALEZ Benjamin
DSC
DNF
188.
VAN GOOLEN Jurgen
DSC
DNF
194.
MARICHAL Thierry
FDJ
DNF
195.
PATANCHON Fabien
FDJ
DNF
196.
ROY Jérémy
FDJ
DNF
201.
MERCADO MARTIN Juan Miguel
AGR
DNF
202.
BARANAUSKAS Aivaras
AGR
DNF
203.
BICHOT Freddy
AGR
DNF
205.
FEILLU Romain
AGR
DNF
212.
AGGIANO Elio
TCS
DNF
214.
CONTRINI Daniele
TCS
DNF
216.
MARZOLI Ruggero
TCS
DNF
218.
SEROV Alexander
TCS
DNF
222.
COENEN Johan
JAC
DNF
223.
DE SCHROODER Benny
JAC
DNF
224.
GHYLLEBERT Pieter
JAC
DNF
225.
RENDERS Sven
JAC
DNF
226.
STUBBE Tom
JAC
DNF
228.
VEUCHELEN Frederik
JAC
DNF
232.
CLANCY Edward
LAN
DNF
233.
GABRIEL Frédéric
LAN
DNF
235.
KUYCKX Jan
LAN
DNF
237.
MEIRHAEGHE Filip
LAN
DNF
238.
SIJMENS Nico
LAN
DNF
240.
MANNING Paul
LAN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika