Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Eneco Tour
2008
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 20 Augustus - 27 Augustus
Edition: 4 (1126.1 Km)
Winner:
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
2007
2009
Voorbeschouwing
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
José Ivan Gutierrez Palacios
ESP
Jurgen Roelandts
BEL
Floris Goesinnen
NED
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 2 >
Roermond
-
Nieuwegein
22 Augustus
/ 175.00 kilometer / Start: 12:25
Etappewinnaar
:
03:47:22
GREIPEL André
(45.353 km/hr)
Klassementleider
:
08:13:17
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
Omschrijving
Voorbeschouwing
Uitslag
Klassement
Subklassementen
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
THR
03:47:22
2.
HAEDO Juan José
CSC
00:00:00
3.
FÖRSTER Robert
GST
00:00:00
4.
VAN HUMMEL Kenny Robert
SKS
00:00:00
5.
BOONEN Tom
QST
00:00:00
6.
BOASSON HAGEN Edvald
THR
00:00:00
7.
ROELANDTS Jurgen
SIL
00:00:00
8.
CHICCHI Francesco
LIQ
00:00:00
9.
KOPP David
COS
00:00:00
10.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
11.
CLERC Aurélien
BTL
00:00:00
12.
FURLAN Angelo
C.A
00:00:00
13.
KEMPS Aaron
AST
00:00:00
14.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SDV
00:00:00
15.
DRUJON Mathieu
GCE
00:00:00
16.
RIGHI Daniele
LAM
00:00:00
17.
HAUSSLER Heinrich
GST
00:00:00
18.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
19.
FLAHAUT Denis
SDV
00:00:00
20.
LEEZER Tom
RAB
00:00:00
3
Uitvallers
135.
MEERSMAN Gianni
FDJ
DNF
168.
STEENSEN André
CSC
DNF
184.
CROSBIE Nicolas
BTL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken