Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Benelux
2009
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 18 Abuztua - 25 Abuztua
Edition: 5 (1152.7 Km)
Winner:
BOASSON HAGEN Edvald
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Edvald Boasson Hagen
NOR
Edvald Boasson Hagen
NOR
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Niel
-
Hasselt
21 Abuztua
/ 158.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:43:19
BOONEN Tom
Laisterketako Liderra
:
12:24:22
FARRAR Tyler
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOONEN Tom
QST
03:43:19
2.
FARRAR Tyler
GRM
00:00:00
3.
CHICCHI Francesco
LIQ
00:00:00
4.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:00
5.
MARKOV Alexei
KAT
00:00:00
6.
GOSS Matthew Harley
SAX
00:00:00
7.
RENSHAW Mark
THR
00:00:00
8.
COOKE Baden
VAC
00:00:00
9.
WAGNER Robert
SKS
00:00:00
10.
USOV Alexandre
COF
00:00:00
11.
FÖRSTER Robert
MRM
00:00:00
12.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
13.
ELIJZEN Michiel
SIL
00:00:00
14.
ARASHIRO Yukiya
BBO
00:00:00
15.
SEROV Alexander
KAT
00:00:00
16.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
17.
SENTJENS Roy
SIL
00:00:00
18.
HAYMAN Mathew
RAB
00:00:00
19.
BOASSON HAGEN Edvald
THR
00:00:00
20.
GODDAERT Kristof
TSV
00:00:00
2
Erretiratzeak
36.
RAST Grégory
AST
DNF
45.
HAEDO Juan José
SAX
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika