Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Eneco Tour
2013
(WT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 12 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 9 (1080.3 Km)
Winner:
STYBAR Zdenek
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Stybar Zdenek
CZE
André Greipel
GER
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Ardooie
-
Vorst
13 Abuztua
/ 176.90 kilometer / Hasiera: 11:45 / Helmuga: 15:50
Etapa irabazlea
:
04:03:34
DEMARE Arnaud
Laisterketako Liderra
:
08:04:40
DEMARE Arnaud
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEMARE Arnaud
FDJ
04:03:34
2.
GILBERT Philippe
BMC
00:00:00
3.
FARRAR Tyler
GRS
00:00:00
4.
KUMP Marko
TST
00:00:00
5.
PETACCHI Alessandro
OPQ
00:00:00
6.
DRUCKER Jean Pierre
AJW
00:00:00
7.
POZZATO Filippo
LAM
00:00:00
8.
PHINNEY Taylor
BMC
00:00:00
9.
BOOM Lars
BEL
00:00:00
10.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
00:00:00
11.
BAKELANTS Jan
RLT
00:00:00
12.
GREIPEL André
LTB
00:00:05
13.
KEUKELEIRE Jens
OGE
00:00:05
14.
STYBAR Zdenek
OPQ
00:00:05
15.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:05
16.
PORSEV Alexander
KAT
00:00:05
17.
KELDERMAN Wilco
BEL
00:00:05
18.
TANKINK Bram
BEL
00:00:05
19.
OFFREDO Yoann
FDJ
00:00:05
20.
IGLINSKIY Maxim
AST
00:00:05
4
Erretiratzeak
13.
BURGHARDT Marcus
BMC
DNS
48.
SWIFT Ben
SKY
DNS
153.
DOWSETT Alex
MOV
DNF
185.
FISCHER Murilo Antonio
FDJ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika