Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2013
(2.1)
(Tour of Utah)
United States / 6 Abuztua - 11 Abuztua
(943.4 Km)
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako liderra
Tom Danielson
USA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Park City
-
Park City
11 Abuztua
/ 125.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:12:52
MANCEBO PEREZ Francisco
Laisterketako Liderra
:
23:05:45
DANIELSON Tom
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MANCEBO PEREZ Francisco
5HR
03:12:52
2.
ACEVEDO COLLE Janier Alexis
JSH
00:00:00
3.
DANIELSON Tom
GRS
00:00:04
4.
EUSER Lucas
UHC
00:01:29
5.
BUSCHE Matthew
RLT
00:01:29
6.
SCHÄR Michael
BMC
00:01:29
7.
DEIGNAN Philip
UHC
00:01:29
8.
HORNER Christopher
RLT
00:01:29
9.
JONES Carter
BPC
00:01:29
10.
STUYVEN Jasper
BLS
00:01:39
11.
MATTHEWS Michael
OGE
00:01:39
12.
MACHADO Tiago
RLT
00:02:09
13.
STETINA Peter
GRS
00:02:47
14.
BUTLER Chris
CSS
00:02:53
15.
DAY Ben
UHC
00:03:02
16.
BENNETT George
RLT
00:03:19
17.
DINIZ CORREIA Alex
FUN
00:03:19
18.
MORTON Lachlan David
GRS
00:03:19
19.
MANNION Gavin
BLS
00:03:58
20.
OBANDO BRENES Gregory
CSS
00:04:43
16
Erretiratzeak
11.
HESJEDAL Ryder
GRS
DNF
62.
XU Gang
CSS
OTL
81.
NAZARET Magno Prado
FUN
DNF
88.
CABRERA GONZALEZ Ramiro
FUN
OTL
93.
VENELL Jeremy
BPC
DNF
98.
NANKERVIS Tommy
BPC
OTL
102.
YOUNG Eric
OPM
OTL
112.
HAEDO Juan José
JSH
DNF
121.
BROWN Nathan
BLS
DNF
122.
CRADDOCK Lawson
BLS
OTL
132.
SWEETING Robert
5HR
DNF
135.
WILLIAMS David
5HR
OTL
137.
STEMPER James
5HR
OTL
143.
BURNETT Ian
JBC
OTL
156.
CLARK Oscar
HSD
OTL
158.
MAGNER Tyler
HSD
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika