Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Eneco Tour
2015
(2.UWT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 10 Augustus - 16 Augustus
Edition: 11 (1126.9 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2014
2016
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(7)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Tim Wellens
BEL
1
Fans
Gringo
Tweets by @BeneluxTour
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etappe 7 >
St.Pieters-Leeuw
-
Geraardsbergen
16 Augustus
/ 188.60 kilometer / Start: 11:45 / Finish: 16:30
Etappewinnaar
:
04:18:18
QUINZIATO Manuel
Klassementleider
:
26:31:59
WELLENS Tim
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
QUINZIATO Manuel
BMC
04:18:18
2.
LEUKEMANS Björn
WGG
00:00:03
3.
LAMPAERT Yves
EQS
00:00:08
4.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:00:38
5.
ALAPHILIPPE Julian
EQS
00:00:38
6.
BENOOT Tiesj
LTS
00:00:40
7.
POZZATO Filippo
LAM
00:00:40
8.
BAKELANTS Jan
ALM
00:00:42
9.
GILBERT Philippe
BMC
00:00:42
10.
CORT NIELSEN Magnus
OGE
00:00:42
11.
WAEYTENS Zico
TGA
00:00:42
12.
KELDERMAN Wilco
TLJ
00:00:42
13.
ARNDT Nikias
TGA
00:00:42
14.
HAUSSLER Heinrich
IAM
00:00:42
15.
NAESEN Oliver
TSV
00:00:42
16.
GRIVKO Andriy
AST
00:00:42
17.
FELLINE Fabio
TFR
00:00:42
18.
WELLENS Tim
LTS
00:00:42
19.
KUZNETSOV Vyacheslav
KAT
00:00:42
20.
TERPSTRA Niki
EQS
00:00:42
31
Uitvallers
3.
BROECKX Stig
LTS
DNF
7.
HENDERSON Gregory
LTS
DNF
26.
WYSS Danilo
BMC
DNF
33.
BOARO Manuele
TCS
DNF
43.
NIZZOLO Giacomo
TFR
DNF
45.
ROULSTON Hayden
TFR
DNF
48.
VAN POPPEL Danny
TFR
DNF
52.
EISEL Bernhard
SKY
DNF
58.
VIVIANI Elia
SKY
DNF
66.
GUARDINI Andrea
AST
DNF
68.
WESTRA Lieuwe
AST
DNF
73.
LEEZER Tom
TLJ
DNF
75.
TJALLINGII Maarten
TLJ
DNF
77.
WAGNER Robert
TLJ
DNF
80.
FLENS Rick
TLJ
DNF
83.
ISAYCHEV Vladimir
KAT
DNF
91.
MODOLO Sacha
LAM
DNF
97.
RICHEZE Maximiliano Ariel
LAM
DNF
103.
BLYTHE Adam
OGE
DNF
112.
BETTIOL Alberto
TCG
DNF
117.
NAVARDAUSKAS Ramunas
TCG
DNF
127.
TANNER David
IAM
DNF
134.
HAGA Chad
TGA
DNS
148.
PINEAU Cedric
FDJ
DNF
152.
MALORI Adriano
MOV
DNF
156.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
MOV
DNF
157.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
DNF
176.
THEUNS Edward
TSV
DNF
184.
DUYN Huub
ROP
DNS
194.
GASPAROTTO Enrico
WGG
DNF
195.
JANS Roy
WGG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken