Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Euroeyes Cyclassics Hamburg
2016
(1.UWT)
(EuroEyes Cyclassics)
Germany / 21 Abuztua
Edition: 21 (217.7 Km)
Winner:
EWAN Caleb
2015
2017
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Caleb Ewan
AUS
Tweets by @Cyclassics
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HALLER Marco
2019
VIVIANI Elia
2018
VIVIANI Elia
2017
VIVIANI Elia
2016
EWAN Caleb
2015
GREIPEL André
2014
KRISTOFF Alexander
2013
DEGENKOLB John
2012
DEMARE Arnaud
2011
BOASSON HAGEN Edvald
Hamburg
-
Hamburg
21 Abuztua
/ 217.70 kilometer / Hasiera: 11:30 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
04:54:26
EWAN Caleb
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWAN Caleb
OBE
04:54:26
2.
DEGENKOLB John
TGA
00:00:00
3.
NIZZOLO Giacomo
TFS
00:00:00
4.
VAN POPPEL Danny
SKY
00:00:00
5.
KRISTOFF Alexander
KAT
00:00:00
6.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
00:00:00
7.
RENSHAW Mark
DDD
00:00:00
8.
HOLST ENGER Sondre
IAM
00:00:00
9.
TRENTIN Matteo
EQS
00:00:00
10.
GREIPEL André
LTS
00:00:00
11.
ROELANDTS Jurgen
LTS
00:00:00
12.
OSS Daniel
BMC
00:00:00
13.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
00:00:00
14.
TRUSOV Nikolai
TNK
00:00:00
15.
VALGREN ANDERSEN Michael
TNK
00:00:00
16.
CURVERS Roy
TGA
00:00:00
17.
HOULE Hugo
ALM
00:00:00
18.
HAUSSLER Heinrich
IAM
00:00:00
19.
SIMON CASULLERAS Jordi
VAT
00:00:00
20.
MODOLO Sacha
LAM
00:00:00
32
Erretiratzeak
3.
FRISON Frederik
LTS
DNF
11.
BODNAR Maciej
TNK
DNF
23.
STANNARD Ian
SKY
DNF
34.
SENNI Manuel
BMC
DNF
42.
KEISSE Iljo
EQS
DNF
54.
KUZNETSOV Vyacheslav
KAT
DNF
58.
VICIOSO ARCOS Angel
KAT
DNF
68.
MEIER Christian
OBE
DNF
72.
ARREDONDO MORENO Julian
TFS
DNF
74.
DEVOLDER Stijn
TFS
DNF
82.
PINEAU Cedric
FDJ
DNF
83.
DELAGE Mickael
FDJ
DNF
88.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
DNF
91.
DOWSETT Alex
MOV
DNF
97.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
MOV
DNF
102.
BOOM Lars
AST
DNF
104.
GUARDINI Andrea
AST
DNF
111.
DANIEL Maxime
ALM
DNF
114.
BONNAFOND Guillaume
ALM
DNF
118.
MONTAGUTI Matteo
ALM
DNF
143.
KOREN Kristjan
CPT
DNF
158.
WALSCHEID Max
TGA
DNF
164.
HOWARD Leigh
IAM
DNF
165.
KLUGE Roger
IAM
DNF
177.
NIYONSHUTI Adrien
DDD
DNF
178.
BRAMMEIER Matthew
DDD
DNF
191.
CIOLEK Gerald
SSG
DNF
194.
TENBROCK Jonas
SSG
DNF
204.
LAPORTE Christophe
COF
DNF
205.
LEMOINE Cyril
COF
DNF
211.
ANIOLKOWSKI Stanislaw
VAT
DNF
217.
KOCH Jonas
VAT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika