Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovaquie
2017
(2.1)
Slovakia / 7 Ekaina - 11 Ekaina
Edition: 61 (762.1 Km)
Winner:
TRATNIK Jan
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tratnik Jan
SLO
1
Fans
carlos pages
Tweets by @tourofslovakia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CERNY Josef
2021
SAGAN Peter
2020
STEIMLE Jannik
2019
LAMPAERT Yves
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
TRATNIK Jan
2016
FINETTO Mauro
2015
VIGANO Davide
2014
POLIVODA Oleksandr
2013
VAKOC Petr
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Levoca
-
Banska Bystrica
8 Ekaina
/ 211.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:06:20
RÄIM Mihkel
Laisterketako Liderra
:
05:10:57
TRATNIK Jan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RÄIM Mihkel
ICA
05:06:20
2.
PAUWELS Kevin
MNG
00:00:00
3.
MUCELLI Davide
MKT
00:00:00
4.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
MZN
00:00:00
5.
VAN WINDEN Dennis
ICA
00:00:00
6.
TRATNIK Jan
CCC
00:00:00
7.
VANTHOURENHOUT Dieter
MNG
00:00:00
8.
CIESLIK Pawel
ELA
00:00:00
9.
NIKITIN Matvey
TSE
00:00:00
10.
VILELA Ricardo
MZN
00:00:00
11.
BUCHACEK Tomas
ELA
00:00:00
12.
CATTANEO Mattia
AND
00:00:00
13.
RUMAC Josip
BCP
00:00:00
14.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
MZN
00:00:00
15.
BUTS Vitaliy
KLS
00:00:00
16.
BISSINGER Florian
WSA
00:00:00
17.
TYBOR Patrik
DKB
00:00:00
18.
VAN LUIJK Sven
MCT
00:00:00
19.
VANTHOURENHOUT Michael
MNG
00:00:00
20.
CERNY Josef
ELA
00:00:00
4
Erretiratzeak
11.
BRONIS Roman
NSVK
DNS
35.
ARSLANOV Ildar
GAZ
DNF
92.
MEIJER Gijs
MCT
DNF
134.
MITEV Kristiyan
UNI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika