Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Handzame Classic
2017
(1.1)
Belgium / 17 Martxoa
Edition: 7 (197.0 Km)
Winner:
HALVORSEN Kristoffer
2016
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Kristoffer Halvorsen
NOR
Tweets by @bredenekoksijde
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ACKERMANN Pascal
2021
MERLIER Tim
2019
ACKERMANN Pascal
2018
HODEG CHAGUI Álvaro José
2017
HALVORSEN Kristoffer
2016
BASKA Erik
2015
MEERSMAN Gianni
2014
MEZGEC Luka
2013
DEHAES Kenny
2012
CHICCHI Francesco
Bredene
-
Handzame
17 Martxoa
/ 197.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:15:31
HALVORSEN Kristoffer
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HALVORSEN Kristoffer
TJI
04:15:31
2.
BLYTHE Adam
AQB
00:00:00
3.
DEHAES Kenny
WGG
00:00:00
4.
PLANCKAERT Baptiste
KAT
00:00:00
5.
VERMELTFOORT Coen
RNL
00:00:00
6.
LOOIJ André
RNL
00:00:00
7.
JANS Roy
WVA
00:00:00
8.
DUPONT Timothy
VWA
00:00:00
9.
MANNAERTS Jelle
TIS
00:00:00
10.
MARTINELLI Davide
EQS
00:00:00
11.
BANASZEK Alan
CCC
00:00:00
12.
BASKA Erik
BOH
00:00:00
13.
STACCHIOTTI Riccardo
NIP
00:00:00
14.
VERHELST Louis
CRV
00:00:00
15.
KRUOPIS Aidis
VWA
00:00:00
16.
HOFLAND Moreno
LTS
00:00:00
17.
DEMPSTER Zakkari
ICA
00:00:00
18.
KREDER Raymond
RNL
00:00:00
19.
ROHDE Leon Raphael
DSU
00:00:00
20.
LEEMANS Rob
CRV
00:00:00
78
Erretiratzeak
3.
HERKLOTZ Silvio
BOH
DNF
7.
SCHWARZMANN Michael
BOH
DNF
12.
GONCALVES Jose
KAT
DNF
14.
MATHIS Marco
KAT
DNF
17.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
KAT
DNF
33.
FRISON Frederik
LTS
DNF
45.
VEUCHELEN Frederik
WGG
DNF
46.
NAPOLITANO Danilo
WGG
DNF
51.
BILLE Gaetan
VWA
DNF
57.
PREMONT Christophe
VWA
DNF
61.
DE WINTER Ludwig
WVA
DNF
68.
STASSEN Julien
WVA
DNF
71.
ARIESEN Tim
RNL
DNF
82.
KOZONTCHUK Dmitriy
GAZ
DNF
84.
NIKOLAEV Sergey
GAZ
DNF
85.
SOLOMENNIKOV Andrey
GAZ
DNF
86.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
DNF
87.
SVESHNIKOV Kirill
GAZ
DNF
88.
VOROBYEV Anton
GAZ
DNF
93.
DELTOMBE Kevin
SVB
DNF
95.
NOPPE Christophe
SVB
DNF
96.
RICKAERT Jonas
SVB
DNF
97.
SALOMEIN Jarl
SVB
DNF
106.
MALECKI Kamil
CCC
DNF
112.
HAGEN Carl Fredrik
TJI
DNF
114.
HOELGAARD Markus
TJI
DNF
118.
STIEN Adrian Aas
TJI
DNF
121.
BOIVIN Guillaume
ICA
DNF
123.
LOWNDES Jason
ICA
DNF
124.
PERRY Benjamin
ICA
DNF
126.
WILLIAMS Tyler
ICA
DNF
127.
YECHEZKEL Aviv
ICA
DNF
133.
DHAENE Brecht
CRV
DNF
134.
DRUYTS Gerry
CRV
DNF
142.
BRAMMEIER Matthew
AQB
DNF
151.
AUSTEVOLL Ole Andre
TCO
DNF
153.
GALTA Frederik Strand
TCO
DNF
154.
HAGEN Krister
TCO
DNF
156.
LINDAU Philip
TCO
DNF
157.
LUKKEDAL Oivind
TCO
DNF
158.
REGE Even
TCO
DNF
161.
BAGIOLI Nicola
NIP
DNF
162.
BERLATO Giacomo
NIP
DNF
163.
DE NEGRI Pier Paolo
NIP
DNF
164.
KOBAYASHI Marino
NIP
DNF
165.
KOISHI Yuma
NIP
DNF
166.
MARINI Nicolas
NIP
DNF
167.
BISOLTI Alessandro
NIP
DNF
171.
COENEN Dennis
CIB
DNF
172.
COOLS Alexander
CIB
DNF
173.
DE JONGHE Kevin
CIB
DNF
177.
RUYTERS Brecht
CIB
DNF
178.
STALLAERT Joeri
CIB
DNF
181.
TEGGART Matthew
SKT
DNF
183.
MCKENNA Sean
SKT
DNF
184.
HENNEBRY Connor
SKT
DNF
187.
TIETEMA Bas
SKT
DNF
188.
VANDERAERDEN Massimo
SKT
DNF
191.
BLOMME Lorenzo
TIS
DNF
192.
BOSSUYT Gianni
TIS
DNF
193.
ANECA Ciske
TIS
DNF
194.
DE ROOZE Niels
TIS
DNF
197.
VANDEWALLE Matthias
TIS
DNF
198.
VERWAEST Kevin
TIS
DNF
201.
STORK Florian
DSU
DNF
202.
EEKHOFF Nils
DSU
DNF
203.
GOOS Marc
DSU
DNF
204.
GRESSIER Maxime
DSU
DNF
205.
KANTER Max
DSU
DNF
206.
MOBACH Jarno
DSU
DNF
211.
LEYDER Pit
LPC
DNF
212.
FOTI Carmelo
LPC
DNF
213.
REYNDERS Jens
LPC
DNF
214.
MANDRYSCH John
LPC
DNF
215.
NÖMMELA Aksel
LPC
DNF
216.
PONS Gaetan
LPC
DNF
217.
REKITA Szymon
LPC
DNF
218.
QUARTERMAN Charlie
LPC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika