Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta ao Algarve em Bicicleta
2019
(2.HC)
(Volta ao Algarve)
Portugal / 20 Otsaila - 24 Otsaila
Edition: 45 (788.6 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
RODRIGUES João
2020
EVENEPOEL Remco
2019
POGACAR Tadej
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
ROGLIC Primoz
2016
THOMAS Geraint
2015
THOMAS Geraint
2014
KWIATKOWSKI Michal
2013
MARTIN Tony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Albufeira
-
Tavira
23 Otsaila
/ 198.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:56:07
GROENEWEGEN Dylan
Laisterketako Liderra
:
15:12:28
POGACAR Tadej
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROENEWEGEN Dylan
TJV
04:56:07
2.
DEMARE Arnaud
GFC
04:56:07
3.
PHILIPSEN Jasper
UAD
04:56:07
4.
ACKERMANN Pascal
BOH
04:56:07
5.
CONSONNI Simone
UAD
04:56:07
6.
DE BUYST Jasper
LTS
04:56:07
7.
DUPONT Timothy
WGG
04:56:07
8.
DEBUSSCHERE Jens
TKA
04:56:07
9.
TEUNISSEN Mike
TJV
04:56:07
10.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
04:56:07
11.
JAKOBSEN Fabio
DQT
04:56:07
12.
SELIG Rüdiger
BOH
04:56:07
13.
VAN LERBERGHE Bert
COF
04:56:07
14.
DEVRIENDT Tom
WGG
04:56:07
15.
CALDEIRA Samuel José Rodrigues
W52
04:56:07
16.
KOCH Jonas
CPT
04:56:07
17.
GUARNIERI Jacopo
GFC
04:56:07
18.
DRUCKER Jean Pierre
BOH
04:56:07
19.
ANTUNES Manuel Amaro
CPT
04:56:07
20.
DEGENKOLB John
TFS
04:56:07
2
Erretiratzeak
24.
MARTINELLI Davide
DQT
DNS
56.
VERMOTE Julien
TDD
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika