Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Sibiu Cycling Tour
2019
(2.1)
Romania / 3 Juli - 7 Juli
Edition: 9 (686.5 Km)
Winner:
RIVERA SERRANO Kevin
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Kevin Rivera Serrano
CRC
Tweets by @sibiutouren
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 2 >
Sibiu
-
Balea Lac
5 Juli
/ 163.30 kilometer
Etappewinnaar
:
04:28:23
RIVERA SERRANO Kevin
Klassementleider
:
09:20:17
RIVERA SERRANO Kevin
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RIVERA SERRANO Kevin
ANS
04:28:23
2.
MUÑOZ GIRALDO Daniel
ANS
04:28:28
3.
ROGINA Radoslav
ADR
04:29:01
4.
TVETCOV Serghei
NROU
04:29:03
5.
ARSLANOV Ildar
GAZ
04:29:03
6.
FICARA Pierpaolo
AMO
04:29:08
7.
SCHLEGEL Michal
ELA
04:29:11
8.
BAIS Mattia
CTF
04:29:12
9.
CELANO Danilo
AMO
04:29:31
10.
TIZZA Marco
AMO
04:29:38
11.
BISOLTI Alessandro
ANS
00:04:29
12.
MAZZUCCO Fabio
SAN
00:04:29
13.
VALTER Attila
CDT
00:04:29
14.
ZANA Filippo
SAN
00:04:29
15.
HNIK Karel
ELA
00:04:29
16.
TOTO' Paolo
SAN
00:04:29
17.
BROZYNA Piotr
CDT
00:04:30
18.
BUTS Vitaliy
NUKR
00:04:30
19.
FETTER Erik
PNN
00:04:30
20.
PAROZ Justin
AET
00:04:30
8
Uitvallers
1.
PELUCCHI Matteo
ANS
DNS
33.
ONESTI Emanuele
GTV
OTL
36.
STERBINI Simone
GTV
OTL
102.
FERRONATO Filippo
CTF
OTL
125.
MIÑO BAEZ Gustavo Adolfo
VIV
OTL
134.
RAFFAELE Angelo
AZT
OTL
162.
SVESHNIKOV Kirill
LOK
OTL
182.
GROSU Eduard Michael
NROU
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken