Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2019
(2.HC)
China / 14 Uztaila - 27 Uztaila
Edition: 18 (1631.0 Km)
Winner:
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Robinson Eduardo Chalapud Gómez
COL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 7 >
Haiyan
-
Haiyan
20 Uztaila
/ 42.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:48:46
DYBALL Ben
Laisterketako Liderra
:
17:53:37
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DYBALL Ben
TSC
00:48:46
2.
KONING Peter
EVO
00:50:09
3.
VARGAS ALZATE Walter Alejandro
MED
00:50:36
4.
WOLF Justin
BAI
00:50:46
5.
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
MED
00:50:49
6.
OYOLA OYOLA Robigzon Leandro
MED
00:51:00
7.
SAMOILAU Branislau
MCC
00:51:03
8.
SILVA Joaquim
W52
00:51:13
9.
BERGSTRÖM FRISK Erik
MPC
00:51:15
10.
MARINI Nicolas
TYD
00:51:21
11.
SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo
TYD
00:51:22
12.
ORKEN Ahmet
SBB
00:51:30
13.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
00:51:40
14.
KONONENKO Mykhailo
XDS
00:51:51
15.
SÁNCHEZ REBOLLIDO Ángel
W52
00:51:54
16.
SISKEVICIUS Evaldas
DMP
00:51:55
17.
BERGSTRÖM FRISK Hannes
MPC
00:51:55
18.
DEBESAY Mekseb Abraha
BAI
00:51:56
19.
CULEY Marcus
TSC
00:51:58
20.
POLIVODA Oleksandr
NLC
00:52:02
3
Erretiratzeak
122.
SARAMOTINS Aleksejs
IPC
DNF
171.
CHEN Zhiwen
MSS
OTL
214.
SAFARZADEH Saeid
TYD
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika