Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Benelux Tour
2021
(2.UWT)
Netherlands / 30 Abuztua - 5 Iraila
Edition: 17 (1091.6 Km)
Winner:
COLBRELLI Sonny
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Sonny Colbrelli
ITA
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Namen
-
Geraardsbergen
5 Iraila
/ 180.90 kilometer / Hasiera: 12:54 / Helmuga: 17:10
Etapa irabazlea
:
03:50:56
MOHORIC Matej
Laisterketako Liderra
:
00:14:29
COLBRELLI Sonny
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOHORIC Matej
TBV
03:50:56
2.
COLBRELLI Sonny
TBV
00:00:11
3.
DUMOULIN Tom
TJV
00:00:15
4.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:22
5.
WRIGHT Fred
TBV
00:00:22
6.
VAN POPPEL Danny
IWG
00:00:24
7.
VAN ASBROECK Tom
ISN
00:00:24
8.
VAN AVERMAET Greg
ACT
00:00:24
9.
BENOOT Tiesj
DSM
00:00:24
10.
SAGAN Peter
BOH
00:00:24
11.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:24
12.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
ISN
00:00:24
13.
WELLENS Tim
LTS
00:00:24
14.
VAN ROOY Kenneth
SVB
00:00:24
15.
VERMEERSCH Gianni
AFC
00:00:24
16.
TEUNISSEN Mike
TJV
00:00:24
17.
HIRSCHI Marc
UAD
00:00:24
18.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
IGD
00:00:24
19.
KÜNG Stefan
GFC
00:00:24
20.
ROBEET Ludovic
BWB
00:00:24
39
Erretiratzeak
13.
DEVENYNS Dries
DQT
DNF
14.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
DNF
22.
EWAN Caleb
LTS
DNF
25.
DE GENDT Thomas
LTS
DNF
26.
KLUGE Roger
LTS
DNF
34.
JULLIEN Anthony
ACT
DNF
44.
GRUZDEV Dmitriy
AST
DNF
46.
GIDICH Yevgeniy
AST
DNF
47.
SOBRERO Matteo
AST
DNF
55.
MILAN Jonathan
TBV
DNF
57.
SIEBERG Marcel
TBV
DNF
63.
BASKA Erik
BOH
DNF
64.
BODNAR Maciej
BOH
DNF
65.
OSS Daniel
BOH
DNF
73.
DRUCKER Jean Pierre
COF
DNF
75.
SAJNOK Szymon
COF
DNF
77.
VIVIANI Elia
COF
DNF
81.
ARROYAVE CAÑAS Daniel
EFN
DNF
97.
THOMAS Benjamin
GFC
DNF
101.
THOMAS Geraint
IGD
DNF
112.
DE WINTER Ludwig
IWG
DNF
132.
GROENEWEGEN Dylan
TJV
DNF
137.
VAN EMDEN Jos
TJV
DNF
142.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
DNF
155.
KONYCHEV Alexander
BEX
DNF
157.
SCOTSON Callum
BEX
DNF
164.
BOL Cees
DSM
DNF
165.
NIEUWENHUIS Joris
DSM
DNF
166.
PEDERSEN Casper Phillip
DSM
DNF
167.
SÜTTERLIN Jasha
DSM
DNF
175.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
TQA
DNF
176.
TANFIELD Harry
TQA
DNF
177.
WALSCHEID Max
TQA
DNS
184.
MOSCHETTI Matteo
TFS
DNF
185.
MULLEN Ryan
TFS
DNF
186.
SKUJINS Toms
TFS
DNF
187.
THEUNS Edward
TFS
DNF
193.
BJERG Mikkel
UAD
DNF
217.
WILLEMS Thimo
SVB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika