Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de l´Avenir
2022
(2.Ncup)
(Tour de l´Avenir)
France / 18 Augustus - 28 Augustus
Edition: 58 (1126.4 Km)
Winner:
UIJTDEBROEKS Cian
2021
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(9)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Cian Uijtdebroeks
BEL
Tweets by @tourdelavenir
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 7 >
Thonon-les-Bains
-
Saint-François-Longchamp
26 Augustus
/ 175.40 kilometer
Etappewinnaar
:
04:27:28
UIJTDEBROEKS Cian
Klassementleider
:
20:37:36
HESSMANN Michel
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
UIJTDEBROEKS Cian
UBEL
04:27:28
2.
PIGANZOLI Davide
UITA
00:00:00
3.
HESSMANN Michel
UGER
00:00:00
4.
FANCELLU Alessandro
UITA
00:00:00
5.
RYAN Archie
UIRL
00:00:00
6.
STAUNE-MITTET Johannes
UNOR
00:00:00
7.
VACEK Mathias
UCZE
00:00:00
8.
WENZEL Mats
ULUX
00:00:00
9.
AZPARREN Enekoitz
UESP
00:00:00
10.
VAN BELLE Loe
UNED
00:00:00
11.
BAUDIN Alex
UFRA
00:00:00
12.
DINHAM Matthew
UAUS
00:00:00
13.
KLUCKERS Arthur
ULUX
00:00:00
14.
LOPEZ GRANIZO Harold Martin
UECU
00:00:00
15.
GRÉGOIRE Romain
UFRA
00:00:00
16.
DALBY Simon
UDEN
00:00:00
17.
MARTINEZ Lenny
UFRA
00:00:00
18.
BRUSSENSKIY Gleb
UKAZ
00:00:00
19.
DELBOVE Joris
UFRA
00:00:00
20.
CAPRON Rémy
00:00:00
15
Uitvallers
4.
TJØTTA Martin
UNOR
DNS
11.
ARRIETA LIZARRAGA Igor
UESP
DNF
26.
MARTINELLI Alessio
UITA
DNS
56.
VAN EETVELD Lennert
UBEL
DNS
73.
GOMEZ JARAMILLO Nicolas David
UCOL
OTL
76.
BARBOZA NADER Juan Manuel
UCOL
OTL
82.
KELEMEN Petr
UCZE
DNS
84.
TOUPALIK Jakub
UCZE
DNS
103.
ROSERO ROJAS Nixon
UECU
DNF
111.
ZERAI Nahom
UERI
DNF
225.
KOVAC Samuel
USVK
DNS
232.
RICCITELLO Matthew
UUSA
DNS
235.
JOHNSON Cooper
UUSA
DNF
246.
STEDMAN Travis
DNF
252.
COSS Loris
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken