Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l´Avenir
2022
(2.Ncup)
(Tour de l´Avenir)
France / 18 Abuztua - 28 Abuztua
Edition: 58 (1126.4 Km)
Winner:
UIJTDEBROEKS Cian
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Cian Uijtdebroeks
BEL
Tweets by @tourdelavenir
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 7 >
Thonon-les-Bains
-
Saint-François-Longchamp
26 Abuztua
/ 175.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:27:28
UIJTDEBROEKS Cian
Laisterketako Liderra
:
20:37:36
HESSMANN Michel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
UIJTDEBROEKS Cian
UBEL
04:27:28
2.
PIGANZOLI Davide
UITA
00:00:00
3.
HESSMANN Michel
UGER
00:00:00
4.
FANCELLU Alessandro
UITA
00:00:00
5.
RYAN Archie
UIRL
00:00:00
6.
STAUNE-MITTET Johannes
UNOR
00:00:00
7.
VACEK Mathias
UCZE
00:00:00
8.
WENZEL Mats
ULUX
00:00:00
9.
AZPARREN Enekoitz
UESP
00:00:00
10.
VAN BELLE Loe
UNED
00:00:00
11.
BAUDIN Alex
UFRA
00:00:00
12.
DINHAM Matthew
UAUS
00:00:00
13.
KLUCKERS Arthur
ULUX
00:00:00
14.
LOPEZ GRANIZO Harold Martin
UECU
00:00:00
15.
GRÉGOIRE Romain
UFRA
00:00:00
16.
DALBY Simon
UDEN
00:00:00
17.
MARTINEZ Lenny
UFRA
00:00:00
18.
BRUSSENSKIY Gleb
UKAZ
00:00:00
19.
DELBOVE Joris
UFRA
00:00:00
20.
CAPRON Rémy
00:00:00
15
Erretiratzeak
4.
TJØTTA Martin
UNOR
DNS
11.
ARRIETA LIZARRAGA Igor
UESP
DNF
26.
MARTINELLI Alessio
UITA
DNS
56.
VAN EETVELD Lennert
UBEL
DNS
73.
GOMEZ JARAMILLO Nicolas David
UCOL
OTL
76.
BARBOZA NADER Juan Manuel
UCOL
OTL
82.
KELEMEN Petr
UCZE
DNS
84.
TOUPALIK Jakub
UCZE
DNS
103.
ROSERO ROJAS Nixon
UECU
DNF
111.
ZERAI Nahom
UERI
DNF
225.
KOVAC Samuel
USVK
DNS
232.
RICCITELLO Matthew
UUSA
DNS
235.
JOHNSON Cooper
UUSA
DNF
246.
STEDMAN Travis
DNF
252.
COSS Loris
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika