Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Petronas Le Tour de Langkawi
2022
(2.Pro)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 11 Urria - 18 Urria
Edition: 26 (1096.9 Km)
Winner:
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Ramiro Sosa Cuervo
COL
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 2 >
Kuala Klawang
-
Raub
12 Urria
/ 178.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:20
WIGGINS Craig
Laisterketako Liderra
:
07:52:47
SYRITSA Gleb
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WIGGINS Craig
ACA
04:09:20
2.
SYRITSA Gleb
AST
00:00:00
3.
MARECZKO Jakub
AFC
00:00:00
4.
BLIKRA Erlend
UXT
00:00:00
5.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
LTS
00:00:00
6.
GROSU Eduard Michael
DRA
00:00:00
7.
KANTER Max
MOV
00:00:00
8.
PENALVER ANIORTE Manuel
BBH
00:00:00
9.
VAN DEN BERG Marijn
EFN
00:00:00
10.
ABDUL HALIL Izzat Hilmi
NMAS
00:00:00
11.
TAMINIAUX Lionel
AFC
00:00:00
12.
BASSON Gustav
PRO
00:00:00
13.
PANSASRD Arttasorn
NTHA
00:00:00
14.
TAGLIANI Filippo
DRA
00:00:00
15.
VAN EMPEL Etienne
CGS
00:00:00
16.
MOLENAAR Alex
BBH
00:00:00
17.
KREDER Raymond
UKO
00:00:00
18.
SALEH Mohd Harrif
TSG
00:00:00
19.
FATHONI Muhamad Nur
MLA
00:00:00
20.
SCOTT Cameron
ACA
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika