Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Eneco Tour
2011
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 8 Augustus - 14 Augustus
Edition: 7 (953.8 Km)
Winner:
BOASSON HAGEN Edvald
2010
2012
Voorbeschouwing
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(14)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Edvald Boasson Hagen
NOR
2
Fans
Emanuel230
Ricardo Costa
Tweets by @BeneluxTour
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 1 >
Oosterhout
-
Sint Willebrord
9 Augustus
/ 192.10 kilometer / Start: 11:50 / Finish: 16:45
Etappewinnaar
:
04:21:20
GREIPEL André
Klassementleider
:
04:28:17
PHINNEY Taylor
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
OLO
04:21:20
2.
GALIMZYANOV Denis
KAT
00:00:00
3.
FARRAR Tyler
GRM
00:00:00
4.
BOS Theo
RAB
00:00:00
5.
VEELERS Tom
SKS
00:00:00
6.
BOASSON HAGEN Edvald
SKY
00:00:00
7.
PHINNEY Taylor
BMC
00:00:00
8.
SELVAGGI Mirko
VCD
00:00:00
9.
CIOLEK Gerald
QST
00:00:00
10.
BOLE Grega
LAM
00:00:00
11.
VAITKUS Tomas
AST
00:00:00
12.
HONDO Danilo
LAM
00:00:00
13.
BEPPU Fumiyuki
RSH
00:00:00
14.
GUARNIERI Jacopo
LIQ
00:00:00
15.
VANSPEYBROUCK Pieter
TSV
00:00:00
16.
MILLAR David
GRM
00:00:00
17.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
18.
EISEL Bernhard
THR
00:00:00
19.
THOMAS Geraint
SKY
00:00:00
20.
ROELANDTS Jurgen
OLO
00:00:00
6
Uitvallers
88.
WURF Cameron
LIQ
DNS
132.
PLAZA MOLINA Ruben
MOV
DNF
138.
PEREZ SANCHEZ Francisco
MOV
DNF
161.
POSTHUMA Joost
LEO
DNF
197.
MINARD Sébastien
ALM
DNF
208.
LABBE Arnaud
COF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken