Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Eneco Tour
2014
(2.WT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 11 Abuztua - 17 Abuztua
Edition: 10 (1069.2 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2013
2015
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tim Wellens
BEL
1
Fans
Vincitore
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Riemst
-
Sittard-Geleen
17 Abuztua
/ 183.40 kilometer / Hasiera: 12:00
Etapa irabazlea
:
04:25:47
VAN KEIRSBULCK Guillaume
Laisterketako Liderra
:
25:30:15
WELLENS Tim
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
OPQ
04:25:47
2.
TRENTIN Matteo
OPQ
00:00:46
3.
LAMPAERT Yves
TSV
00:00:46
4.
VERMOTE Julien
OPQ
00:00:46
5.
KOREN Kristjan
CAN
00:00:46
6.
DE VREESE Laurens
WGG
00:00:46
7.
LASTRAS GARCIA Pablo
MOV
00:00:46
8.
HONDO Danilo
TFR
00:00:46
9.
DILLIER Silvan
BMC
00:00:46
10.
VAN BAARLE Dylan
GRS
00:00:46
11.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:01:01
12.
GRIVKO Andriy
AST
00:01:01
13.
DUMOULIN Tom
GIA
00:01:01
14.
POZZATO Filippo
LAM
00:01:01
15.
VAN POPPEL Boy
TFR
00:01:01
16.
MORI Manuele
LAM
00:01:01
17.
BOZIC Borut
AST
00:01:01
18.
SÜTTERLIN Jasha
MOV
00:01:01
19.
KUZNETSOV Vyacheslav
KAT
00:01:01
20.
GILBERT Philippe
BMC
00:01:01
35
Erretiratzeak
3.
KEISSE Iljo
OPQ
DNF
4.
STEEGMANS Gert
OPQ
DNF
23.
BROECKX Stig
LTB
DNF
29.
DOCKX Gert
LTB
DNF
32.
BURGHARDT Marcus
BMC
DNF
36.
OSS Daniel
BMC
DNF
42.
ALAFACI Eugenio
TFR
DNF
54.
LONGO BORGHINI Paolo
CAN
DNF
56.
MARINO Jean Marc
CAN
DNF
64.
KNEES Christian
SKY
DNF
76.
MEZGEC Luka
GIA
DNF
84.
NAVARDAUSKAS Ramunas
GRS
DNF
87.
HAAS Nathan
GRS
DNF
88.
MILLAR David
GRS
DNF
102.
GOSS Matthew Harley
OGE
DNF
105.
HOWSON Damien
OGE
DNF
107.
MOURIS Jens
OGE
DNF
115.
PICHON Laurent
FDJ
DNF
118.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
DNF
122.
IGNATIEV Mikhail
KAT
DNF
132.
DYACHENKO Alexsandr
AST
DNF
133.
KAMYSHEV Arman
AST
DNF
136.
HUFFMAN Evan
AST
DNF
141.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
MOV
DNF
154.
CIMOLAI Davide
LAM
DNS
160.
POLANC Jan
LAM
DNF
163.
DANIEL Maxime
ALM
DNF
169.
CHAINEL Steve
ALM
DNF
174.
HUREL Tony
EUC
DNF
176.
LAMOISSON Morgan
EUC
DNF
177.
MARTINEZ Yannick
EUC
DNF
178.
NAULEAU Bryan
EUC
DNS
179.
GÈNE Yohann
EUC
DNF
182.
DECLERCQ Tim
TSV
DNF
199.
DE TROYER Tim
WGG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika