Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Pologne
2019
(2.UWT)
Poland / 3 Abuztua - 9 Abuztua
Edition: 76 (1060.5 Km)
Winner:
SIVAKOV Pavel
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Pavel Sivakov
FRA
Tweets by @Tour_de_Pologne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1949
1948
1947
1939
1937
1933
1929
1928
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HAYTER Ethan
2021
ALMEIDA João
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SIVAKOV Pavel
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
TEUNS Dylan
2016
WELLENS Tim
2015
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2014
MAJKA Rafal
2013
WEENING Pieter
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Zakopane
-
Zakopane
8 Abuztua
/ 155.00 kilometer / Hasiera: 14:20 / Helmuga: 18:30
Etapa irabazlea
:
04:07:13
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
Laisterketako Liderra
:
22:14:07
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TJV
04:07:13
2.
SIVAKOV Pavel
INS
04:07:13
3.
HINDLEY Jai
SUN
04:07:13
4.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EF1
04:07:21
5.
MAJKA Rafal
BOH
04:07:23
6.
LATOUR Pierre
ALM
04:07:23
7.
FORMOLO Davide
BOH
04:07:23
8.
GEOGHEGAN HART Tao
INS
04:07:23
9.
HAMILTON Chris
SUN
04:07:23
10.
ULISSI Diego
UAD
04:07:23
11.
KNOX James
DQT
04:07:23
12.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
AST
04:07:26
13.
POZZOVIVO Domenico
TBM
04:07:38
14.
TOLHOEK Antwan
TJV
04:07:46
15.
GESCHKE Simon
CPT
04:08:00
16.
SWIFT Ben
INS
04:08:00
17.
FABBRO Matteo
TKA
04:08:02
18.
EDET Nicolas
COF
04:08:02
19.
NIEVE ITURALDE Mikel
MTS
04:08:04
20.
CONCI Nicola
TFS
04:08:28
22
Erretiratzeak
21.
ACKERMANN Pascal
BOH
DNF
27.
SELIG Rüdiger
BOH
DNF
73.
NOVAK Domen
TBM
DNF
91.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
SUN
DNF
95.
KANTER Max
SUN
DNF
101.
BEWLEY Sam
MTS
DNF
105.
MEZGEC Luka
MTS
DNF
111.
MODOLO Sacha
EF1
DNF
121.
BEPPU Fumiyuki
TFS
DNF
134.
GENIEZ Alexandre
ALM
DNF
146.
WALLAYS Jelle
LTS
DNF
147.
WOUTERS Enzo
LTS
DNF
154.
MARECZKO Jakub
CPT
DNS
166.
SPILAK Simon
TKA
DNF
171.
CAVENDISH Mark
TDD
DNS
173.
EISEL Bernhard
TDD
DNF
184.
KUREK Adrian
NPOL
DNF
201.
ARSLANOV Ildar
GAZ
DNF
205.
SHILOV Sergey
GAZ
DNF
206.
STASH Mamyr
GAZ
DNF
212.
HENTTALA Joonas
TNN
DNF
213.
KAMSTRA Brian
TNN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika