Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Paris - Nice
2003
(2.HC)
France / 9 Maart - 16 Maart
Edition: 61 (1094.3 Km)
Winner:
Alexandre VINOKOUROV
2002
2004
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Alexandre Vinokourov
KAZ
Laurent Brochard
FRA
Tyler Hamilton
USA
Sylvain Chavanel
FRA
1
Fans
David Ginoux
Tweets by @parisnice
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 1 >
Auxerre
-
Paray-le-Monial
10 Maart
/ 191.00 kilometer
Etappewinnaar
:
05:13:25
PETACCHI Alessandro
Klassementleider
:
05:19:11
O'GRADY Stuart
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PETACCHI Alessandro
FAS
05:13:25
2.
MCEWEN Robbie
LOT
00:00:00
3.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
4.
HASELBACHER René
GST
00:00:00
5.
BOONEN Tom
QSD
00:00:00
6.
MAGNIEN Emmanuel
BLB
00:00:00
7.
HONDO Danilo
TEL
00:00:00
8.
RIEBENBAUER Werner
FAK
00:00:00
9.
USOV Alexandre
PHO
00:00:00
10.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
00:00:00
11.
BAK Lars Ytting
FAK
00:00:00
12.
GONZALEZ LARRANAGA Gorka
EUS
00:00:00
13.
ASTARLOA ASCASIBAR Igor
SAE
00:00:00
14.
BROCHARD Laurent
A2R
00:00:00
15.
FLICKINGER Andy
A2R
00:00:00
16.
HALGAND Patrice
DEL
00:00:00
17.
BONOMI Giosuè
SAE
00:00:00
18.
HUSHOVD Thor
C.A
00:00:00
19.
BENETEAU Walter
BLB
00:00:00
20.
JOACHIM Benoît
USP
00:00:00
2
Uitvallers
8.
WERNER Christian
TEL
DNS
167.
NAZON Jean-Patrick
DEL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken