Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Eneco Tour
2011
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 8 Abuztua - 14 Abuztua
Edition: 7 (953.8 Km)
Winner:
BOASSON HAGEN Edvald
2010
2012
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(14)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Edvald Boasson Hagen
NOR
2
Fans
Emanuel230
Ricardo Costa
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Oosterhout
-
Sint Willebrord
9 Abuztua
/ 192.10 kilometer / Hasiera: 11:50 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
04:21:20
GREIPEL André
Laisterketako Liderra
:
04:28:17
PHINNEY Taylor
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
OLO
04:21:20
2.
GALIMZYANOV Denis
KAT
00:00:00
3.
FARRAR Tyler
GRM
00:00:00
4.
BOS Theo
RAB
00:00:00
5.
VEELERS Tom
SKS
00:00:00
6.
BOASSON HAGEN Edvald
SKY
00:00:00
7.
PHINNEY Taylor
BMC
00:00:00
8.
SELVAGGI Mirko
VCD
00:00:00
9.
CIOLEK Gerald
QST
00:00:00
10.
BOLE Grega
LAM
00:00:00
11.
VAITKUS Tomas
AST
00:00:00
12.
HONDO Danilo
LAM
00:00:00
13.
BEPPU Fumiyuki
RSH
00:00:00
14.
GUARNIERI Jacopo
LIQ
00:00:00
15.
VANSPEYBROUCK Pieter
TSV
00:00:00
16.
MILLAR David
GRM
00:00:00
17.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
18.
EISEL Bernhard
THR
00:00:00
19.
THOMAS Geraint
SKY
00:00:00
20.
ROELANDTS Jurgen
OLO
00:00:00
6
Erretiratzeak
88.
WURF Cameron
LIQ
DNS
132.
PLAZA MOLINA Ruben
MOV
DNF
138.
PEREZ SANCHEZ Francisco
MOV
DNF
161.
POSTHUMA Joost
LEO
DNF
197.
MINARD Sébastien
ALM
DNF
208.
LABBE Arnaud
COF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika