Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2020
(2.UWT)
France / 12 Abuztua - 16 Abuztua
Edition: 72 (821.0 Km)
Winner:
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniel Felipe Martinez Poveda
COL
Tweets by @dauphine
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Megève
-
Megève
16 Abuztua
/ 153.50 kilometer / Hasiera: 12:20 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
03:58:39
KUSS Sepp
Laisterketako Liderra
:
21:44:58
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUSS Sepp
TJV
03:58:39
2.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
EF1
00:00:27
3.
POGACAR Tadej
UAD
00:00:30
4.
SIVAKOV Pavel
INS
00:00:45
5.
DUMOULIN Tom
TJV
00:00:51
6.
KÄMNA Lennard
BOH
00:00:51
7.
PINOT Thibaut
GFC
00:01:02
8.
MARTIN Guillaume
COF
00:01:04
9.
BARDET Romain
ALM
00:01:06
10.
BARGUIL Warren
ARK
00:01:06
11.
YATES Adam
MTS
00:01:52
12.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
AST
00:01:53
13.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:01:56
14.
HIRSCHI Marc
SUN
00:04:19
15.
MAS NICOLAU Enric
MOV
00:04:21
16.
REICHENBACH Sébastien
GFC
00:07:42
17.
LUTSENKO Alexey
AST
00:10:20
18.
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
INS
00:10:20
19.
ROLLAND Pierre
VCB
00:10:41
20.
ALAPHILIPPE Julian
DQT
00:12:11
33
Erretiratzeak
2.
FRAILE MATARRANZ Omar
AST
DNS
25.
OSS Daniel
BOH
DNF
26.
SAGAN Peter
BOH
DNF
34.
KWIATKOWSKI Michal
INS
DNF
61.
ROGLIC Primoz
TJV
DNS
66.
MARTIN Tony
TJV
OTL
73.
COSNEFROY Benoit
ALM
DNS
85.
KRISTOFF Alexander
UAD
OTL
96.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
DNF
104.
HOWSON Damien
MTS
DNF
107.
SCHULTZ Nicholas
MTS
DNF
131.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
ARK
DNF
132.
ANACONA Winner Anrew
ARK
DNF
134.
BOUET Maxime
ARK
DNF
135.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
ARK
DNF
136.
ROSA Diego
ARK
DNF
137.
RUSSO Clement
ARK
OTL
141.
KREUZIGER Roman
NTT
DNF
142.
GOGL Michael
NTT
DNF
143.
BOASSON HAGEN Edvald
NTT
DNF
144.
VALGREN ANDERSEN Michael
NTT
DNF
166.
PERICHON Pierre-Luc
COF
DNF
182.
ARMEE Sander
LTS
DNF
184.
MERTZ Rémy
LTS
DNF
191.
TAARAMAE Rein
TDE
DNF
194.
COUSIN Jerome
TDE
DNF
195.
GRELLIER Fabien
TDE
DNF
197.
SOUPE Geoffrey
TDE
OTL
207.
WISNIOWSKI Lukasz
CPT
DNF
215.
EVANS Alexander
CWG
OTL
217.
MEURISSE Xandro
CWG
DNF
222.
CHEVALIER Maxime
VCB
OTL
226.
SCHÖNBERGER Sebastian
VCB
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika